Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
grower.com.pl www.growbox.pl meganasiona.pl

HPS 150W/Prawdopodobnie LemonHaze/Całoroczny/Pierwszy projekt/LST

Recommended Posts

• Replies 27
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Jeśli ona ma 6 miesięcy to ty jej chyba krzywdę jakaś zrobiłeś po drodze

5miesiecy pewnie na wegu trzymal  

Będzie pan zadowolony... ale za długo wegowałeś 😉 Wynik pewnie nie będzie jakiś powalający, ale lemon jest pyszny  

Posted Images

Dokładnie na wegu była w ch*j czasu kwitnie już jakieś 2 MSC napisałem że ma około 6 MSC ile dokładnie nie pamiętam wgl myślałem że to będzie automat okazała się być całoroczna ale teraz dbam jak myślicie chyba będzie le git prawda?

Panowie pomóżcie bo zaraz sobie wszystkie z głowy wyrwę. 

Dama przeszła dziś strzyżenie o to zdj:

I wszystko było by pięknie gdyby nie fakt że za nie całe 2 godziny na liściach górnych oraz dolnych zaczęły dziać się przykre rzeczy ostatnie zdjęcie.

IMG_20200905_133545.jpg

IMG_20200905_133642_1.jpg

IMG_20200905_133714.jpg

IMG_20200905_134753.jpg

IMG_20200905_151836.jpg

Edited by Oxytoksy
2 godziny temu, kolezka napisał:

O panie - ty te wszystkie liscie sciales na raz? Nie wiem czy to jest jakis wielki blad - jednakze ja sam staralem sie i tak zawsze czytalem aby strzyzenie rosliny robic etapami

Jeśli tylko zwiększasz przeswit w głąb rośliny to etapami jednak jeśli chcesz robić defo to nie za bardzo da się etapami. Pytanie tylko brzmi czy zdjęcie rośliny jest po cięciach czy przed bo jak przed to zostało jej ich całkiem niewiele co może skutkować pogorszeniem procesu fotosyntezy 

Tak wszystkie na raz ale zaczynając od największych kończąc na mniejszych i robiłem to prawie cały dzień ale dama ma się dobrze skupiła się na rozwijaniu pąków z dnia na dzień zauważalny znaczny progress czyli było jej to potrzebne ja ogólnie staram się przycinać dwa razy podczas całego życia rośliny raz weg i raz na kwitnieniu 👊👊👊

Godzinę temu, maurycy napisał:

Jeśli tylko zwiększasz przeswit w głąb rośliny to etapami jednak jeśli chcesz robić defo to nie za bardzo da się etapami. Pytanie tylko brzmi czy zdjęcie rośliny jest po cięciach czy przed bo jak przed to zostało jej ich całkiem niewiele co może skutkować pogorszeniem procesu fotosyntezy 

Zdjęcie jest po strzyżeniu.

IMG_20200906_182812.jpg

Edited by Oxytoksy
  • Upvote 1