Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
thc-thc.com indorshop.pl seedstockers.com

Oxytoksy

User
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mordko a powiedz mi odżywką dedykowaną do pryskania liści mogę ją pryskać dalej czy na tym etapie rozwoju tylko zaszkodzę ? Bo raz po pryskałem i odniosłem wrażenie że sporo trichomów znikło z roślinki.
 2. Jest kariera mordeczko 👌😄😄👊👊 a co do zdjęć to jak najbardziej tych samych topów nie żadnych innych 😉😉 Jaki miało by to sens abym wstawiał zdjęcia z google ?
 3. Uprzejmie dziękuję mordeczko o to mi chodziło dobra mordka z ciebie. Oby więcej takich normalnych,ludzkich,bezinteresownych mordek na tym forum po prostu ku**a ludzie człowieczeństwo.
 4. To co mówisz ścinać ją jest już git ? Ziomek pomóż choć ty ja nie wiem forum dla ludzi o uprawie widzicie przecież w opisie że pierwszy projekt nie wiele wiem mało tego trafiłem na cało roczną już wgl przejebane coś z tego wyszło poprosiłem tylko o pomoc w ocenie czy już ścinać i nikt nie potrafi normalnie obiektywnie z życzliwości odpowiedziec... To po co to forum??!! Żeby chwalić się fotorelacjami? "Jakiego ja to skuna nie wychodowalem" czy coś w tym stylu... Myślałem że fotorelacje wstawiamy aby wzajemnie sobie pomagać dzielić się zpostrzeżeniami bądź bogatą wiedzą... 🙄🙄🙄🙄😕😕😟 Niżej w
 5. Waszym zdaniem kiedy ścinka ? Jeden z topów przed i po szybkim suszeniu. Box.
 6. Ziomuś na dole lampa bardziej służy jako dodatkowe ciepło jak włączam wentylator to wtedy fajnie to ciepło rozprowadza no i jako doświetlenie delikatne,krzaczek ma ponad 2m od gleby do światła żałuję że nie zrobiłem lollipopa następnym razem siadzie na pewno.
 7. Tak wszystkie na raz ale zaczynając od największych kończąc na mniejszych i robiłem to prawie cały dzień ale dama ma się dobrze skupiła się na rozwijaniu pąków z dnia na dzień zauważalny znaczny progress czyli było jej to potrzebne ja ogólnie staram się przycinać dwa razy podczas całego życia rośliny raz weg i raz na kwitnieniu 👊👊👊 Zdjęcie jest po strzyżeniu.
 8. Panowie pomóżcie bo zaraz sobie wszystkie z głowy wyrwę. Dama przeszła dziś strzyżenie o to zdj: I wszystko było by pięknie gdyby nie fakt że za nie całe 2 godziny na liściach górnych oraz dolnych zaczęły dziać się przykre rzeczy ostatnie zdjęcie.
 9. Dokładnie na wegu była w ch*j czasu kwitnie już jakieś 2 MSC napisałem że ma około 6 MSC ile dokładnie nie pamiętam wgl myślałem że to będzie automat okazała się być całoroczna ale teraz dbam jak myślicie chyba będzie le git prawda?
 10. Siema jak w tytule,pierwszy projekt panienka ma około 6 miesięcy dokładnie nie pamiętam...pestka z pakietu wydaje mi się że to LemonHaze ale nie jestem pewien proszę o opinię co myślicie i wszelkie rady panienka jest po treningu LST. VID_20200902_205043(0)(0).mp4
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+