Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Auto Cream Mandarine | Cream Cookies | Pineapple Express | Amnezja XXL


Recommended Posts

1) Auto  Cream Mandarine Sweet Sends  dzień 115

pani ma jeszcze mleczne tricho i może pojedyncze brąz ale to nie jest jeszcze to czekamy 

(3) Pineapple Express Auto  FastBuds dzień 117

Wiekszosc przezroczysta  czekamy niech sobie stoi jeszcze ma czas 😎

C2EE3A91-B0B2-47B9-A787-F44805A246E9.jpeg

0989B963-13D0-43A5-A8BD-F44E21CAB340.jpeg

83FE6126-7BA5-44ED-8AC2-4CF648CF9BF3.jpeg

2E134FD6-77C9-413A-8A9E-0523FC8EEB94.jpeg

  • Upvote 3
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Przyjacielu uwazaj na Amnesie XXL ..zostawia ryse na czasce hahahaha :S5: siema mordo..ile tam ci tam jej wyszlo?? Piekne topy i LST na 5 ..nienachalnie...powiedzialbym na wyjebce malym nakladem sil ale widac tu reke starego wyjadacza ..konserw turystycznych hehe:zen:

Edytowane przez zgREDex
faza
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Heheheh amnezja dobra tylko przerwa by się zdala bo już nie kopie jak na początku 😂😋😋amnezji wyszło 53g 🤷🏼‍♂️ czas na podsumowanie całego grow jeszcze trochę jak wszystkie pod nóż pójdą 💪 dawno Cię nie wodozlem na forum @zgREDex  

a co do lst Mogłem się bardziej postarać ale nie narzekam 😂😂😂

  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

no pieknie..u mnie tez cos kolo 53g wyszlo ostatnim razem. Zyciowe perypetie nie pozwolily mi byc aktywnym na forum heheh ..ale nie proznowalem :ganja:        wlasnie mam 71dzien White Widow od DP i Critical Orange Puncha ktory sie okazal super AF'em i nie miesci sie w boxie hahah..oraz cos z czerwonych odmian- Dark Devil'a ale to 3 dni ma dopiero. Bede czekal na podsumowanie twojego growa. z fatem ziom 

 

Edytowane przez zgREDex
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

3 godziny temu, Esned napisał:

@ichikaru teraz na dniach leci pod kosę Cream  mandarine  już fajne brązowe tricho a z Pineapple jescze czekamy tricho niegotowe 😂 mleczne są jeszcze 😋

No ja ze swoim gorylem mogłem poczekać jeszcze tydzień, bo mimo iż palenie przekozak to mogło być lepsze ;D

Co sadzisz następne? Ja po tym Grow do listopada robię przerwę. Ale postaram się udzielać na forum ;D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+