Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Auto Cream Mandarine | Cream Cookies | Pineapple Express | Amnezja XXL


Recommended Posts

W dniu 29.02.2020 o 14:07, bortek napisał:

Moim zdaniem ten cookies za dużo najebane w ziemi zblokował sie nie pobiera korzeniami a zczyna z lisci i dlatego niedobory ale to moje zdanie i moge sie mylic

@bortek już wiem  w czym tkwi problem mam jakieś białe robaczki w tej donicy co to za świństwo i jak się tego pozbyć ???

i od czego to cholerstwo się wzięło ??

i czy może to przejść na pozostałe rośliny ?? 
ehhh grow bez problemów to nie grow 😂😂

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@bortekNie są to ziemiorki przypadkiem ? Na amnezji tez widzę ze się pojawiają pewnie w każdej będą  kuzwa 😤 białe cienkie 2-3 milimetrów  śmigają w ziemi i dzisiaj wyleciała mi jedna muszka i nie wiedziałem skąd a teraz już wiem .... 

hmmm jakieś rady ? Może wysuszyć ziemie mocniej prawie do 0 i potem podlać bacterexem lub orgatrexem ?  
 

takie coś co na zdjęciu lepiej nie idzie tego pokazać 😔
 

@Dzik przypadkiem nie walczyłeś z tym już kiedyś ?? 

3A105188-EF79-4A50-B621-87628F28E99B.jpeg

Edytowane przez Esned
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@bortek czyli te ustrojstwa maja jakiś wpływ  na niedobory  ? Wyczytałem ze roślina traci na węgorze słabsza się robi i wgl 🤷🏼‍♂️ I te poje problemy z cookies mogą być przez ziwmiroki czy porostu za dużo papi dostały tak jak mówisz ?? Teraz nie wiem jak karmić  😔  najlepiej będzie chyba nic nie zmieniać tylko częstość podlewania  🤷🏼‍♂️

 

Edytowane przez Esned
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tez mam ziemiórki... od zajebania... ale z tego co sie orientuje one sa nie groźne do poki jest wilgotna ziemia. Jak jest sucho one szukają  wilgoci czyli zaczynają zżerać korzenie i wtedy roślina ma problemy... ale mogę się mylić więc mnie nie słuchaj 😝🤣🥴

  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

15 minut temu, Guru napisał:

Tez mam ziemiórki... od zajebania... ale z tego co sie orientuje one sa nie groźne do poki jest wilgotna ziemia. Jak jest sucho one szukają  wilgoci czyli zaczynają zżerać korzenie i wtedy roślina ma problemy... ale mogę się mylić więc mnie nie słuchaj 😝🤣🥴

Nie mylisz się chyba znam cały cykl ich  życia już tyle się naczytałem 😂😂 one poprostu będą żyły swoim życiem  zakupie  te lepy na muszki poszukam żółtych najlepiej 👍 te małe gowienka lubią wodę to na koniec je zaleje jak zetnę tak po złości wrzątkiem by popamietaly z kim maja odczynienia 😂😂😂😂😂 

 

@Guru a roślinki rosną tak samo jak bez nich czy zauważyłeś jakieś zmiany ?   Jak one zareagowały na nowych domowników 🤓

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+