Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Auto Cream Mandarine | Cream Cookies | Pineapple Express | Amnezja XXL


Recommended Posts

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

(1) Auto  Cream Mandarine Sweet Sends  

70 g suchego 

(2) Auto Cream Cookies FastBuds  
44g suchego 

(3) Pineapple Express Auto  FastBuds  

57g suchego 

(4) Amnezja XXL Auto Dinafem
53g suchego 

 

razem wyszło  224g suchego bardzo dobrego paleonka i w miarę nabitych  topów 🥰
Przepraszam  ze tak długo czekaliście, oby do następnego 😋 jak na taki mały boks wydaje mi się ze bardzo ładny wynik wychodzi więcej niż gram z wata ???😂😂😂😂

 

a teraz trochę zdjęć 🙈😎

A67E38B3-800B-412A-BE27-2FE646F2995E.jpeg

6B043DB7-24BE-4118-B9B8-4D4856EBE2BD.jpeg

82FAED44-9FB6-4A83-8468-7D3BFFC76F11.jpeg

732D411D-C971-4DFF-9B18-592DB5CC2BE6.jpeg

  • Like 2
  • Upvote 6
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@takkfyrir powiem Ci ze bardzo dobry napewno powtórzę 🙈 i ogólnie pestki od fastbuds strasznie mi się spodobały ale to automaty☺️ Moja rada to trzymaj do bursztynowe mlecznych i pod koniec już powinny  Ci się delikatnie Panie barwić na Ciemny fiolet  a moc jest przyjemna smak i zapach kocur 😊 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

4 godziny temu, Esned napisał:

@takkfyrir powiem Ci ze bardzo dobry napewno powtórzę 🙈 i ogólnie pestki od fastbuds strasznie mi się spodobały ale to automaty☺️ Moja rada to trzymaj do bursztynowe mlecznych i pod koniec już powinny  Ci się delikatnie Panie barwić na Ciemny fiolet  a moc jest przyjemna smak i zapach kocur 😊 

Maja teraz 71 dzien i listki zaczynaja sie odbarwiac na rdzawy kolor jak u Ciebie, a topki miejscami lapia fioletowy odcien. Trzymalbys je dluzej niz byly czy sciales w satysfakcjonacym momencie?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+