Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Auto Cream Mandarine | Cream Cookies | Pineapple Express | Amnezja XXL


Recommended Posts

No ja właśnie chciałbym kiedyś wyhodować odmianę, która naturalnie łapie niebiesko-fioletową barwę 😄

Z tego co wiem niektóre odmiany Northren light i weeding cake tak mają. Za rok spróbuję ;D

Ogólnie odnośnie kolorów to bardzo obszerny temat. I nie zawsze te fioletowe są lepsze 😄

Co prawda pięknie cieszy oko ale czytałem, że często bywają słabsze

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@ichikaru wszytko przed tobą 🧐

sam się nie spodziewałem ze złapie taki kolor wyglda to ladnie  ale jak maja być słabsze to czekam na więcej bursztynów 😅 
jak automata to dawaj od fastbuds Np cookies szybko w miarę dojdzie a pineapelexpress dłużej mial wega ale za to topy rosną  mega już są jak u amnezji a wydaje mj się ze maja sporo jeszcze do nabrania masy 😋

jak poleci jedna to postaram się trochę szczyty pomaginac  by więcej światło penetrowało i lepsza wentylacja plecha najgorsze badziewie jakie może być 🤷🏼‍♂️
przydal by się większy box  może wysokość to da radę ogarnąć ale szerokość by doświetlić wszytko... niestety boxa nie rozciagniesz  🤪

jestem ciekawy jaki wynik Ci wyjdzie z twojej panny 🤓
 

 

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

No ja właśnie też zauważyłem że gdzie fiolet tam same bursztyny. Szczyty prawie w 70% brązowe a doły w 10%.

No ja boxa chce kupić 40x80 pod szafę. Ograniczenia.

Co do mojej panny wyrosła mała. Strasznie mała.

Byłem rozczarowany ale tak napuchła, że budzi to moje nadzieję na 30g.

Także próbowałem już sampla (pobranego z samego dołu najsłabszy szczep) 

No i mega kozak.

Tu też dowiedziałem się ciekawej rzeczy. Fioletowy kolor to mniej chlorofilu a co za tym idzie delikatny smak.

Moje jaranie po 30h suszenia było tak smaczne jak z coffa.

A moc no... ma te 20% bo się ukopciłem tym 0,33 jak małolat.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@ichikaru to ze urosla ci niska to wina  wysokości lampy  ale za to wszytko doświetlone i zobacz jak spuchło 

zobqcz  np u mnie na pineapleexpress a cream cookies   Niska topy prawie na sam dół może nie tak nabite ale światło dociera i jest git a express wysoki  topy można powiedzieć ze 2/5 wysokości  siwatlo

nie dociera i du*a 🤷🏼‍♂️ Szerokość boxa by je ładnie  dać an boki by było pewnie kolejne +10g do palenia ale ze nic w przyrodzie nie ginie to puchną same góry jak szalone 😂

jak będziesz miał 200g mokrego to +/- wyjdzie ci 45g  👌 tak chlorofil psuje smak a do tego jeszcze nawozów nie wypłuczesz to lepiej tego nie palić na trzeźwo 😋 

znam te ograniczenia z miejscem  niestety  

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

(1) Auto  Cream Mandarine Sweet Sends  dzień 95

(2) Auto Cream Cookies FastBuds dzień 97

w najbliższym czasie idzie pod kosę ładny kolor tricho mnie już zadowala 🥰

(3) Pineapple Express Auto  FastBuds dzień 97

(4) Amnezja XXL Auto Dinafem dzień 97

Od biedy by byla do ścinki ale trzymamy jeszcze 🤪

FA3089B2-6C7D-495A-A3B9-C71AC3F9EDDE.jpeg

64FECEF9-A787-4560-AD0E-6DA1B968D6CD.jpeg

7A6FDA0F-D108-4144-88D0-DA559BE80938.jpeg

D2A88B85-B0AB-441A-9685-CCBB7BACD5DE.jpeg

11EEB26B-FC1E-4CEB-9642-64744F55F5CC.jpeg

2CD5A1B9-0A2F-4B7E-B32A-CA13276B76B5.jpeg

2E896D2F-F21B-4C3C-97EB-E450E02C89D4.jpeg

4C4E2CE1-EB83-4588-917F-641DA263CEFE.jpeg

18FF0294-09FA-4131-B4F6-C1D92FA1E981.jpeg

  • Like 1
  • Upvote 4
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O fuck. To jest zupełnie inne niż zwykły fiolet załapany od światła. To już chyba bardziej gatunkowy kolor. Ciekawe czy po wysuszeniu go nie straci???

Hehehe ale suszarnia ;D Wersja Slim?

Bardzo ładnie trymujesz. Kwiaty totalnie bez wiatraków i cukrowych. Będzie zajebisty smak.

Mnie się nie chciało tak pierdzielić i ciach, ciach, ciach byle na odpierdol.... 

Wagowo podobnie jak u mnie... powinno Ci wyjść ponad 35g suchego

Edytowane przez ichikaru
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@ichikaru z tego co mi wiadomo to nie powinien stracić 👍 ja tam nie lubię liści 😅 będzie na masło lub coś innego się wymyślić napewno się nie zmarnuje 🤓

tak suszarnia ma 20 cm czerwoności inna by nie weszła a musi się wszystko zmieścić 😋 jestem ciekawy czy amnezja się zmieści duże zbite topy może być ciężko 😎

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+