Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Auto Cream Mandarine | Cream Cookies | Pineapple Express | Amnezja XXL


Recommended Posts

Wiesz co ciężko powiedzieć bo ja to świeżak jestem jeszcze w uprawie i u mnie zawsze jakieś przeboje się dzieją 😫🤪

Ale pamiętam że muszki mam mniej więcej od kąd mam autopoty czyli niedługo minie rok...  i chętnie bym się ich pozbył bo wkurzajace są te lepy żółte bo nie raz się do nich sam przykleiłem ale u mnie są niedostępne nicienie i chyba nic nie poradzę ... 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

 @Guru mam to samo 😂😂  nie ma co się poddawać byle do końca 🤷🏼‍♂️

Te muszki to dopiero po czasie się pokazują jak się przeobraża, wiec mam jeszcze pare dni...

tak jak ziemie przezucilem  z góry 2-3 cm to  cookies ma Najwiecej tego potem amnezja ale to tylko w jednym

miejscu zaobserwowałem wiec chyba jeszcze nie czas  a cream mamdarine i pineapleexpres nie ma wogule  i nie wiem czy to przejdzie na nie czy jak 🤷🏼‍♂️ 
jak zmienia będzie wilgotna a w bio musi być to nie powinno to wyrządzić większych szkód jedynie wkurwiajace muszki 🙃

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W dniu 2.03.2020 o 20:48, Guru napisał:

Wiesz co ciężko powiedzieć bo ja to świeżak jestem jeszcze w uprawie i u mnie zawsze jakieś przeboje się dzieją 😫🤪

Ale pamiętam że muszki mam mniej więcej od kąd mam autopoty czyli niedługo minie rok...  i chętnie bym się ich pozbył bo wkurzajace są te lepy żółte bo nie raz się do nich sam przykleiłem ale u mnie są niedostępne nicienie i chyba nic nie poradzę ... 

Ktoś z tego forum radził je wyssać odkurzaczem i mówi, że skutkuje. Ze środkami owadobójczymi bym nie kombinował bo wiele z nimi przygód.

Tak. Wiem. Ty jesteś jak mój pechowy kolega z pracy. Tylko odliczamy dni lub czasem godziny kiedy kolejny raz coś mu się stanie.

Swoją drogą wcale taki amator nie jesteś. Trzeba mieć jaja i cierpliwość żeby brać się za takie projekty jak Ty.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

39 minut temu, ichikaru napisał:

Ktoś z tego forum radził je wyssać odkurzaczem i mówi, że skutkuje. Ze środkami owadobójczymi bym nie kombinował bo wiele z nimi przygód.

Tak. Wiem. Ty jesteś jak mój pechowy kolega z pracy. Tylko odliczamy dni lub czasem godziny kiedy kolejny raz coś mu się stanie.

 

Nie wiem czy nie Dzik tak robił... 

A z tych pechem to nie przesadzaj hahaha aż tak źle to nie jest.. Ty mówisz że mam jaja inny ktoś pewnie  myśli  że debil ze bez większego doświadczenia biorę się za takie projekty.. jak to mówią kto nie ryzykuje ten nie pije szampana 😁 

  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

(1) Auto  Cream Mandarine Sweet Sends  53 dzień 

(2) Auto Cream Cookies FastBuds  57 dzień 

(3) Pineapple Express Auto  FastBuds 57 dzień

(4) Amnezja XXL Auto Dinafem  57 dzień

problem  się nasilił na CK(2)  wszytkie panie dostaja wodę liście ciemno zielone i wydaje mi się ze trochę przekrwione... na AMnezji (4) wyskoczyły takie plamki  nie wiem za bardzo o co biega... dużo jedzonka ?  Na Pineapple(3) i CM(1) wyskakują takie plamki jak na zdjęciu takie same objawy wiec albo podlać je 1ml bio tabsa lub woda jak myślicie ?
lub podlać już bacterexem i orgatrexem ? Z dodatkiem bio bloooma ? 

narazie bez paniki ale nie ukrywam ze coś trzeba było by w tym kierunku zrobić licze na wasza pomoc  👍

 

66481D47-006F-4DD2-9558-19E6FEB0D03C.jpeg

C841D608-4FC9-46FE-8246-A7FF32D8DC86.jpeg

20398C2D-1AB8-435F-9EB4-22BE3C50F4F8.jpeg

194D0D4E-413D-4899-8B35-AD94A3BAFD86.jpeg

5DA1D036-1E39-4C7F-879F-82CDCA699441.jpeg

3EA55055-DDE6-4972-90D8-1D671BB18D38.jpeg

306D430D-9ED3-4415-B025-DB1B445D53D7.jpeg

B1C80463-0F59-495F-9FA6-0AEED7268597.jpeg

0303B0D0-69D3-4842-826D-2048F766A5B1.jpeg

  • Like 1
  • Upvote 2
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@ichikaru Właśnie w tym problem ze około 60-65 w dzień a w nocy 70 pare zależy czy okno otworze czy grzejnik rozkręce.. one nic to maja krótka tylko 4 godziny ...

Fryzjer sam Się robi od dołu światło nie dociera to roalina wyciąg co potrzebuje i usychają potem ale to z samego dołu 👍 i zrobił bym tez u góry ale jak widzę co się dzieje to mam mieszane uczucia 🧐 

  • Like 1
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+