Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Jaki panel ledy wybrać pod boxa 50x50x140


Dont_Panic_Its_Organic

Recommended Posts

Ja wziolem po dlugim namysle z OLX, sprzedawca godny zaufania, zanim kupilem rozmawialem z nim kilka tygodni, co prawda pare dni ruszylem z uprawa, ale polecam zakup na OLX u Jakuba. Moj namiot to 50*50*140 wiec jak dla mnie wystarczylo 100W i taki led mi skrecil za mniejsza cene, po co przeplacac, masz 11 lat conajmniej z glowy.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Godzinę temu, GreenYoda napisał:

Ma ktoś jakieś doświadczenie z lampami Jakuba z olx? Jakaś fotorelacja?

U mnie znajdziesz growlog na jego lampie, grow jest w trakcie (48 dzień). Krzaki rosną świetnie, na ostatnich zdjęciach są już po defoliacji. Lampa na obecną chwilę od tygodnia leci na 70%, 50-60cm od szczytów, nie wiem czy jeszcze będę podkręcał czy już tak poleci do końca.

Zobaczymy jak wyjdzie końcowo, ale póki co jestem bardzo zadowolony z wyników.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

22 godziny temu, HanYs napisał:

U mnie znajdziesz growlog na jego lampie, grow jest w trakcie (48 dzień). Krzaki rosną świetnie, na ostatnich zdjęciach są już po defoliacji. Lampa na obecną chwilę od tygodnia leci na 70%, 50-60cm od szczytów, nie wiem czy jeszcze będę podkręcał czy już tak poleci do końca.

Zobaczymy jak wyjdzie końcowo, ale póki co jestem bardzo zadowolony z wyników.

Jakieś oświetlenie muszę kupić jakoś w styczniu więc na pewno będę obserwować twoją uprawę.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ludzie, po co dorabiać Janusza z olx jak możesz to samo kupić za połowę ceny u chinola. I nawet jak ci nie pójdzie na tym uprawa, to sprzedaż komuś i wyjdziesz na zero, albo z górką. To nie te czasy gdze czekało się pół roku na sprzęt. Ostatnio za panel na lm301b 240w na promocji black Friday zapłaciłem 100 $ plus 39 wysyłka. Nawet jak ci vat dolicza, czego nie życzę to i tak taniej jak na olx. Jak już koniecznie chcesz coby to ta sama historia. W Chinach cree cxb 3590 kosztuje obecnie ok 22$. Podobny wynalazek jak ten z olx to koszt 65 $ a nie 650. I to pierd***nie że zajmuje się hobbistycznie tak mnie ujęło.... 

Myśleć ludzie to są wasze pieniądze, które możesz przeznaczyć na cokolwiek innego. 

Zobacz sobie moje tematy. Tam jest budowa panela i jak rośnie na nim. Nie powiem ile kosztował bo rozpierdoli wam te lampki z olx 

Edytowane przez gigit
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Widzę że podjąłeś dobry trop, to już gdzie kupisz to nie istotne, ważne żebyś poszukał dobrej oferty dla siebie. Ja ostatnio brałem z alibaby. Pamiętaj, żeby możesz się dogadać odnośnie przesyłki, i patrz na komentarze. Masz jeszcze chwilę a teraz zbliża się boxing day, lub może zrobią jakieś promki przed świętami. Nie będę polecał konkretnego sprzedawcy bo ogólnie asortyment jest ten sam, więc znajdziesz sobie to co chcesz. Masz tam komentarze i opinie klientów więc będziesz mógł z łatwością zweryfikować sprzedawcę. Dogadaj się co do przesyłki bo jak weźmiesz szybką np dhl to na 100 zapłacisz vat w pl. Jedyny plus, że od momentu nadania w 4 dni masz towar na chacie.

Wysyłają bez problemu drogą morską i wtedy można uniknąć dodatkowych opłat. 

Śledź sobie oferty na alibaba czy aliexpress, na pewno coś trafisz 

Kup przez planet to dostaniesz zwrot za zakupy...

Link

Edytowane przez gigit
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+