Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Jaki panel ledy wybrać pod boxa 50x50x140


Dont_Panic_Its_Organic

Recommended Posts

Godzinę temu, grasssprayder napisał:

Cos ten link nie dziala, otwiera ponownie ten watek.

Poprawiony 

Ogólnie jak masz zamiar kupić jedną sztukę to polecam aliexpress. To bardziej dla detalistów i jest odrobinę drożej jak na alibaba, natomiast znacznie taniej jak w pl. Bo przecież tu jak nie ma przynajmniej 200% narzutu to Janusz spać nie może...

Edytowane przez gigit
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

14 godzin temu, gigit napisał:

Ludzie, po co dorabiać Janusza z olx jak możesz to samo kupić za połowę ceny u chinola. I nawet jak ci nie pójdzie na tym uprawa, to sprzedaż komuś i wyjdziesz na zero, albo z górką. To nie te czasy gdze czekało się pół roku na sprzęt. Ostatnio za panel na lm301b 240w na promocji black Friday zapłaciłem 100 $ plus 39 wysyłka. Nawet jak ci vat dolicza, czego nie życzę to i tak taniej jak na olx. Jak już koniecznie chcesz coby to ta sama historia. W Chinach cree cxb 3590 kosztuje obecnie ok 22$. Podobny wynalazek jak ten z olx to koszt 65 $ a nie 650. I to pierd***nie że zajmuje się hobbistycznie tak mnie ujęło.... 

Myśleć ludzie to są wasze pieniądze, które możesz przeznaczyć na cokolwiek innego. 

Zobacz sobie moje tematy. Tam jest budowa panela i jak rośnie na nim. Nie powiem ile kosztował bo rozpierdoli wam te lampki z olx 

I jak panel oceniasz? 

Diody samsunga lm301b robią robotę?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

3 minuty temu, maurycy napisał:

Tak czytam czytam i powiem Ci że sam byś złożył taki panel do swojego kąta w mniejszych pieniądzach i na lepszych podzespołach jedyne co będzie go różniło od sklepowego to obudowa ktorej Ci tak naprawdę nie potrzeba

Na jakich lepszych?? Bo nie bardzo rozumiem... Jak chce robić pojedynczy cob to wątpię żeby mu taniej wyszło, przy zakupach w pl oczywiście. Poza tym czy 70$ to taki majątek? I bez pitolenia. Gdyby budował coś większego to tak.. Zakupy u chińczyka i można działać... Sam tak zrobiłem...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

2 godziny temu, Goku napisał:

I jak panel oceniasz? 

Diody samsunga lm301b robią robotę?

 

Nie mam pojęcia jak będzie na tym rosło... Ale pierwsze odpalenie i banan na twarzy...normalnie słoneczny dzień robią w pomieszczeniu 😉 Wydaje mi się że zrobią robotę. Co na plus to rozłożenie światła... Bez konkurencyjnie z cree cob. Jak znajdę czas to zrobię porównanie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+