Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Jaki panel ledy wybrać pod boxa 50x50x140


Dont_Panic_Its_Organic

Recommended Posts

Ten panel który podałeś w ostatnim poście ma moc rzeczywistą zaledwie 50W, słabiutko. 

Poza tym wysoki PAR wydaje mi się, że spowodowany jest dość wąską soczewką 60° która skupia więcej światła na mniejszym obszarze, stąd wysoki PAR. I tak żeby przy tych 60° dobrze oświetlić cały box będziesz musiał dać lampę wyżej więc ostatecznie PAR masz dużo mniejszy i koniec końców taki sam lub nawet słabszy niż ledy które przedstawiliśmy przy mniejszej odległości bo soczewki szersze.

Ale dobrze, że już wiesz czego chcesz 🙂

  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

11 godzin temu, bortek napisał:

Tez tak mysle 280watt na takiej powierzchni to z tych roslin wiór by został moze tyle pobiera pradu ale wydajnosc  to musi byc sciema. 

Hmm.. Dziwna ta moja lampa(mam od kumpla).  Producent na swojej stronie zamieścił absurdalne wysokości. Np do minimum 1m na veg.

Wydawało mi się to dziwne bo 40 cm było dla moich dziewczynek odpowiednio wysoko.  Pisałem w swoim temacie na początku czy ktoś się orientuje co to za badziew.

Za to panel ma szeroki zasięg i światło dociera nawet do kątów pod doniczką ;D

Wg was ile może mieć wydajności? Aktualnie zwisa na 15 cm 🙂

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Dont_Panic_Its_Organic a nie myślałeś zbudować panel samemu? Wszystkie komponenty dostaniesz bez większego problemu tylko trzeba dobrze poszukać a złożyć to w całość to też nie jakaś wielka sztuka w dodatku jak chcesz przeznaczyć 1300 na panel do naprawdę możesz złożyć z części z tzw górnej półki ja jestem na etapie kompletowania podzespołów do swojego panelu i powiem Ci że na kwadrat 80x80x180 wyszło mi poniżej 1000 na wszystko 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

8 godzin temu, maurycy napisał:

@Dont_Panic_Its_Organic a nie myślałeś zbudować panel samemu? Wszystkie komponenty dostaniesz bez większego problemu tylko trzeba dobrze poszukać a złożyć to w całość to też nie jakaś wielka sztuka w dodatku jak chcesz przeznaczyć 1300 na panel do naprawdę możesz złożyć z części z tzw górnej półki ja jestem na etapie kompletowania podzespołów do swojego panelu i powiem Ci że na kwadrat 80x80x180 wyszło mi poniżej 1000 na z

Co za ledy wybrałeś.?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+