Jump to content
Aby oglądać GrowLogi i zdjęcia z działów InDoor oraz OutDoor galerii musisz się zalogować ! ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
marihuana
GanjaFarmer
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL thc-thc.com

Dont_Panic_Its_Organic

User
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hehe ta kasa to raczej prezent od mojej żony;-) na te właśnie ledy;-) Dzięki uprzejme za sugestie i podpowiedzi;-) Jeszcze się z tym prześpie ale po naradzie rodzinnej uznaliśmy,że wezmiemy te https://www.growshopjamaica.pl/lampa-led-phytoled-clorofilla-80w-cob-cree-cxb3070-osram-ssl80/3680/ Myślę,że pomidorki będą równie zacne pod tymi ledami;-) A przekonał nas konkretnie ten parametr: przy wysokości 50cm daje 785µ·mol/m²·s inne ledy zostają w tyle. No cóż pożyjemy zobaczymy. Jeszcze raz dzięki i z fartem;-)
 2. Co do zmiany namiotów to odpada bo mam dwa w szafie;-) kupionej specjalnie pod namioty i więcej miejsca nie jestem w stanie wyłuskać. Pisałeś Goku,że spectrolight nawet daje radę ale jak to się ma np. do barwy światła? te ledy jak i ten który proponujesz nie mają 6500 k, a np. Clorofilla ma taką barwę również...Sorry za szukanie dziury w całym ale sądziłem,że te moje 4 propozycje będą dość sensowne a tu jak narazie dostaję propozycję całkiem innych ledów. Podsumowując Twoja propozycja tego panelu przewyższa parametry tych panelów co ja upatrzyłem?> tj lumenów, widma, barwy, kąta padania świ
 3. Ponawiam pytanie tak jak do poprzednika; a jak Twoim zdaniem wypada ten panel w porówaniu do np. marsa albo crolofilli od phytoled? linki są w moim poście otwierającym temat. Cena owszem jest zachęcająca ale nie o cenę mi chodzi tylko o widmo i o lumeny których dostarczy dany panel? Mając kilka opcji do wyboru wybrał byś mimo wszytko ten panel który proponujesz czy inny ? a może ten który proponował Goku?
 4. Ciekawa alternatywa zwłaszcza,że żywotność tych ledów jest bardzo zachęcająca. Czyli rozumiem,że Twoja propozycja przewyższa moje typy? i ten panel byłby lepszy? a jak z widmem? crolofilla nie przewyższa tego panelu? pytam bo producent szczyci się,że jeśli chodzi o widmo to zostawia konkurencje w tyle? Twoja propozycja rozumiem jest zarówno na grow i bloom>? czy ten panel bardziej pasuje do bloom albo grow?
 5. Witam proszę szanowne grono growerów o poradę;-) Posiadam dwa boxy 50x50x140 w których choduje po 4 AF-y w 9 litrowych doniczkach. Siedzą pod dwoma CFL-ami 250 W. ProStara. Chcę przejść na ledy. Uzbierałem na ten cel 2600 zł (ciutke mogę podnieść budżet, ale nie chcę za bardzo bo mnie żona zabije;-}) i w tej kwocie chcę kupić 2 panele powiedzmy po 1300 zł choć nie muszą być identyczne. Jeden boks mam przeznaczony na fazę wzrostu, a drugi na kwitnienie. Trochę pooglądałem już tych paneli i przyznam się,że im więcej czytam tym większy mam mentlik w głowie. Mam kilka swoich typów i jestem
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+