Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL ganjafarmer.com.pl

Dont_Panic_Its_Organic

User
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Hehe ta kasa to raczej prezent od mojej żony;-) na te właśnie ledy;-) Dzięki uprzejme za sugestie i podpowiedzi;-) Jeszcze się z tym prześpie ale po naradzie rodzinnej uznaliśmy,że wezmiemy te https://www.growshopjamaica.pl/lampa-led-phytoled-clorofilla-80w-cob-cree-cxb3070-osram-ssl80/3680/ Myślę,że pomidorki będą równie zacne pod tymi ledami;-) A przekonał nas konkretnie ten parametr: przy wysokości 50cm daje 785µ·mol/m²·s inne ledy zostają w tyle. No cóż pożyjemy zobaczymy. Jeszcze raz dzięki i z fartem;-)
 2. Co do zmiany namiotów to odpada bo mam dwa w szafie;-) kupionej specjalnie pod namioty i więcej miejsca nie jestem w stanie wyłuskać. Pisałeś Goku,że spectrolight nawet daje radę ale jak to się ma np. do barwy światła? te ledy jak i ten który proponujesz nie mają 6500 k, a np. Clorofilla ma taką barwę również...Sorry za szukanie dziury w całym ale sądziłem,że te moje 4 propozycje będą dość sensowne a tu jak narazie dostaję propozycję całkiem innych ledów. Podsumowując Twoja propozycja tego panelu przewyższa parametry tych panelów co ja upatrzyłem?> tj lumenów, widma, barwy, kąta padania światła itp?
 3. Ponawiam pytanie tak jak do poprzednika; a jak Twoim zdaniem wypada ten panel w porówaniu do np. marsa albo crolofilli od phytoled? linki są w moim poście otwierającym temat. Cena owszem jest zachęcająca ale nie o cenę mi chodzi tylko o widmo i o lumeny których dostarczy dany panel? Mając kilka opcji do wyboru wybrał byś mimo wszytko ten panel który proponujesz czy inny ? a może ten który proponował Goku?
 4. Ciekawa alternatywa zwłaszcza,że żywotność tych ledów jest bardzo zachęcająca. Czyli rozumiem,że Twoja propozycja przewyższa moje typy? i ten panel byłby lepszy? a jak z widmem? crolofilla nie przewyższa tego panelu? pytam bo producent szczyci się,że jeśli chodzi o widmo to zostawia konkurencje w tyle? Twoja propozycja rozumiem jest zarówno na grow i bloom>? czy ten panel bardziej pasuje do bloom albo grow?
 5. Witam proszę szanowne grono growerów o poradę;-) Posiadam dwa boxy 50x50x140 w których choduje po 4 AF-y w 9 litrowych doniczkach. Siedzą pod dwoma CFL-ami 250 W. ProStara. Chcę przejść na ledy. Uzbierałem na ten cel 2600 zł (ciutke mogę podnieść budżet, ale nie chcę za bardzo bo mnie żona zabije;-}) i w tej kwocie chcę kupić 2 panele powiedzmy po 1300 zł choć nie muszą być identyczne. Jeden boks mam przeznaczony na fazę wzrostu, a drugi na kwitnienie. Trochę pooglądałem już tych paneli i przyznam się,że im więcej czytam tym większy mam mentlik w głowie. Mam kilka swoich typów i jestem ciekaw, który z nich będzie najlepszy do moich box-ów. Bardzo proszę o podpowiedz w tej sprawie;-) a może i o jakieś nowe propozycje. Z góry dziękuje za odpowiedz;-) Moje dwa główne typy to: https://www.growtent.pl/product-pol-3865-Mars-Hydro-Mars-Pro-II-Epistar-80-Epistar-lampa-Led-Grow-150W.html oraz https://www.growshopjamaica.pl/lampa-led-phytoled-clorofilla-80w-cob-cree-cxb3070-osram-ssl80/3680/ Mam jeszcze w odwodzie takie dwa panele które biorę pod uwagę ale nie tak mocno jak dwa powyższe: https://www.growshopjamaica.pl/ampa-led-spectrolight-starter-100w-soczewka-120/3691/ oraz https://www.growtent.pl/product-pol-2337-Luckygrow-modular110-zrodlo-swiatla-uniwersalne-120.html W przypadku tych dwóch paneli się wacham i co chwilę raz jestem za Marsem a raz za Crorofilla. Nie za bardzo wiem, który z tych paneli byłby lepszy? a może jeden kupić pod grow, a drugi pod bloom? a jeśli tak to który pod co? ( a może spectro light albo luckygrow?) Nie mam kompletnie doświadczenia w ledach więc może i pytanie wyda się Wam głupie, ale rozumiem,że zarówno mars jak i clorofilla tak czy inaczej będą wydajniejsze od CFL-a? 250 W? wiem co jest napisane na netach,że to a tamto jest zamiennikiem tego i owego, ale Wasze zdanie jest dla mnie istotniejsze niż to co piszą przy panelach;-) Co prawda hoduję po 4 planty na boxa, ale oczywiście mogę mniej gdyby to miało w jakiś sposób wpłynąć na ilość zebranych g. z rośinki. A może macie inne propozycje paneli? Z góry dziękujemy za porade;-)
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+