Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Led TS 600, 3x Easy bud 40x40


Recommended Posts

Zastanawia mnie jeszcze czy panel Led nie jest za mocny. Jest na wysokości 60cm nad szczytami.

Mastergrow TS 600

light.jpg.343caa05f493a570518a9c1159b9b94b.jpg

Edit: Urządziłem Boxa trochę bardziej elegancko, poprawiłem cyrkulację powietrza i opuściłem panel. Ktoś mi napisał, że to chiński szmelc i by ustawił nawet na 30. I faktycznie roślinki "wyciągały" się do góry zamiast na boki. Aktualnie jest na 40 i zobaczę jutro jak wyglądają.

12a.jpg.7a457c28a8535f1f0db43424d92a0bd0.jpg

Edytowane przez ichikaru
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Atualizacja 

Witam. Przez weekend poszukiwałem info o optymalnej wysokości i problem rozwiązany. 50 cm roślinki kochają. Nie wyciągają się prawie pionowo i nie klapną więc chyba ok.

Podana druga progresywna dawka biogrow (poprzednio tylko lekko zabarwiłem wodę).

Wentylator mieszający postanowiłem podpiąć razem z timerem lampy.

Po przesadzeniu i oddalaniu wszystkie roślinki dalej rosną. Tutaj owacje dla moich doradców i pogarda dla mnie hehe ;D

Oto dziewczyny:

Najstarsza 13dni ma jakieś plamki od początku na jednym listku ale może taki jej urok.

13a.jpg.e89fc241cbc401390d39d4a655275ddf.jpg

No i następna z tej donicy 12 dni

13b.jpg.e2a9137a15f43742bdb5fb393e31baa6.jpg

Przesadzana panna przeżyła i dalej rozwija listki więc odetchnąłem z głęboką ulgą. (Dzięki uNeedSome ,White widow1990 i Vito)

13c.jpg.b0d5d64a8932f5802037edde74f0c43e.jpg

Dziękuję za pomoc i porady. W tym tyg myślałem, żeby zbudować mały generator co2. Opłaca się? Jeśli box jest w pomieszczeniu z ludźmi da to jakąś różnicę?

W sumie mały wydatek ale czy jest to potrzebne czy w takim przypadku zbędne?

 

Edytowane przez ichikaru
  • Upvote 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

W dniu 23.09.2019 o 18:21, ichikaru napisał:

W tym tyg myślałem, żeby zbudować mały generator co2. Opłaca się? Jeśli box jest w pomieszczeniu z ludźmi da to jakąś różnicę?

W sumie mały wydatek ale czy jest to potrzebne czy w takim przypadku zbędne?

podawałem co2 z butli i był efekt, więc to jest dobry pomysł, ale czy Twój generator coś da ? Tego nie wiem 🙂 

Rośliny masz małe bo to maluchy, dobrze że poprawiłeś ustawienia itd. ale spokojnie, rośliny wystartują już niebawem 🙂 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

11 minut temu, Vito napisał:

podawałem co2 z butli i był efekt, więc to jest dobry pomysł, ale czy Twój generator coś da ? Tego nie wiem 🙂 

Rośliny masz małe bo to maluchy, dobrze że poprawiłeś ustawienia itd. ale spokojnie, rośliny wystartują już niebawem 🙂 

Najwyżej za tydzień jakiś zamówię. 

Jedna ładnie się rozwija

14a.thumb.jpg.acbc8bf59b9c90d36fb2cc511149847f.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+