Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany


Dzik

Recommended Posts

10 godzin temu, Dzik napisał:

@ichikaru light burn to nie jest takie zwykłe popalenie. U mnie na wegu jak szybko rosły to też nie było problemów. Dystans był właśnie nawet15cm.

Jak możesz to podaj mi rzeczywistą moc jednej diody od swojej lampy, ich liczbę i rzeczywisty pobór prądu jeśli znasz.

Proszę uprzejmie przyjacielu. Tak słyszałem, że "palą" światłem nie temperaturą ale sądziłem, że to dotyczy lamp led powyżej 900w.

  • Wymiary: 15.7*6.7*2.3 inch (400*170*60mm)
  • Waga produktu: 2.5 KG
  • Zastępuje HPS/MH o mocy 400 W
  • Użyj do wszystkich etapów wzrostu i kwitnienia
  • Pokrycie wegetatywne przy 24 ": 2.5x2.5 ft
  • Pokrycie kwitnienia przy 18 ": 2.0x2.0 ft(Obszar oświetlenia i wysokość są zmienne w zależności od różnych roślin i środowisk)
  • Rzeczywiste zużycie energii: oszczędność energii, zużywa tylko około 100 W± 3%Moc, znacznie lepsza niż ten sam produkt na rynku
  • Diody led:(60 sztuk) wysoka intensywność 10 W diody led Bridgelux/Epileds
  • Prześwit: 6000. 00lm
  • Prąd elektryczny: 700 m
  • Kąt diod led: 90 °
  • Napięcie wejściowe: AC100-240V
  • Częstotliwość: 50-60Hz
  • Żywotność: 100,000 godzin

Tak bortek masz rację.

  Wydaje mi się, że ta moja lampa to jakiś chiński szit albo producent sporo zawyżył. Pisałem o tym wcześniej w swoim temacie

 

 

 

Edytowane przez ichikaru
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 1 miesiąc temu...

Celem zamknięcia tematu i uczciwości wobec zainteresowanych wyjaśniam co następuje. Doszedłem co było przyczyną moich problemów.

Nie była to niestandardowa technika uprawy - organika w Coco. Rośliny szły bardzo dobrze.

Nie było to light burn ani podtopienie. Zauważył bym że coś jest nie tak i zdążył wyprostować. 

Był to Rundup! Środek chwastobójczy!:indoor:

Rośliny upadły tak że nie było sensu nawet tu fotek wrzucać. Growlogu zakończony porażką.

Wszystko szło dobrze do pewnego momentu. Rundap widać jak działa po tygodniu a zabija chwasty po trzech. Tu nie zabiło ale zrobiło z roślin zombie. 

Mam za duże doświadczenie żeby uwierzyć że sam aż tak spierniczylem grow więc doszedłem do tej przykrej prawdy. :DarthVader:

Robię następny.  Zastanowię się czy zakładać growlog bo zawiodłem się mocno. Szkoda ale to już nie pierwsza moja porażka. Niestety ale trzeba liczyć się z ryzykiem w tych klockach.

Mam następny grow ale zastanawiam się czy zakładać growlog bo w tym zawiodłem się mocno.

Pozdrawiam.

Edytowane przez Dzik
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie życzliwa mi osoba podłożyła mi świnię. Ja tak mam że za bardzo ufam ludziom. Szkoda strzępić języka. Dziwna historia. Sam nie byłem w stanie w to uwierzyć.

Niesamowite jest też to że w ogóle się połapałem co i jak. Wynika z tego że naiwny jestem i za mało przezorny.

Lecą teraz OG Kush i  MK-Ultra. Jak ogarnę temat to wrzucę growlog.

Edytowane przez Dzik
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+