Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 200W | Super Bud Auto - Mój pierwszy start


Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...

Witam, dziś mała aktualizacja. Laski lecą w górę jak szalone, skorzystałem z podpowiedzi bardziej oświeconych i poustawiałem wyżej te lekko mniejsze na efekty nie trzeba było czekać długo. Zacząłem podawać odżywki na flo mam jeszcze BIG BUD ale tym nie karmiłem i kiedy ewentualnie mogę zacząć ? No i czy robić coś z liśćmi tymi które zasłaniają dostęp światłą do kwiatów niżej położonych. Myślałem nad ich wycięciem ale jeszcze nie teraz, ale w momencie kiedy kwiatostan bardziej się rozwinie i może więcej energii będzie potrzeba na to żeby poszło w kwiat.

20190208_untitled_00003.jpg

20190208_untitled_00007.jpg

20190208_untitled_00008.jpg

20190208_untitled_00009.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie widzę dokładnie na zdjęciach,  czy masz obcięte najniższe poziomy liści wiatrakowych?  Jeśli nie, to zrób to jak najszybciej, my też likwidujemy najsłabsze, najniżej położone kwiatostany tzw popcorn, lepiej żeby roślina nie wysłała się niepotrzebnie. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Jeszcze nic nie było obcinane. Z uwagi na to, że automat i to mój pierwszy więc trochę podejście jak pies do jeża, bo strach rzeczy czegoś nie zniszczyć. Dziś zobaczę jak usunąć w miarę bezpiecznie te liście i ewentualnie te słabsze kwiatostany.

Dziekuje za szybką odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+