Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 200W | Super Bud Auto - Mój pierwszy start


Recommended Posts

O 11.01.2019 o 23:39, Ambasadorka napisał:

Lub od dziewczyn z CBD Crew - od lat nasiona medyczne.

zawsze pomogą, wystarczy napisać mail ze od nas się jest i podpowiedzą jaka odmiana do jakich schorzeń. 

Nie znałem tego CBD Crew, więc z ciekawości zerknąłem co to i jak zobaczyłem ceny to się przeraziłem, jakieś pazerne korpo ... 

Bardziej polecam CBD Botanic, ceny normalne.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

25 minut temu, AspirantZiolko napisał:

Nie znałem tego CBD Crew, więc z ciekawości zerknąłem co to i jak zobaczyłem ceny to się przeraziłem, jakieś pazerne korpo ... 

Bardziej polecam CBD Botanic, ceny normalne.

Widzisz nie znasz czegoś a komentujesz.

CBD crew ma nasiona pod ścisła kontrola Laboratoryjna i testowane już w nie jednym przypadku chorób. 

A to co dla jednego jest drogie, dla drugiego nie ma znaczenia gdy ma swoją skuteczność w celu. 

 

:indiana:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

4 godziny temu, Ambasadorka napisał:

CBD crew ma nasiona pod ścisła kontrola Laboratoryjna i testowane już w nie jednym przypadku chorób. 

Czytałem już wiele wyników spod ścisłych kontroli laboratoryjnych, absolutną większość z nich zwykle po upływie jakiegoś czasu można ... ( a tam, nie będę się wyrażał ). Ale podam taki jeden przypadek który akurat dotyczył mnie. Witamina D3, w ścisłych badaniach laboratoryjnych wyszło, że jest bardzo silnie trująca ( wręcz śmiertelnie )powyżej dawki 200 jednostek standardowych. Tymi wynikami z badań byli uczeni na uniwersytetach medycznych przyszli ludzie zawodu mającego za cel leczenie innych ludzi ( o zgrozo ... ) Minęło sporo czasu i ostatnie badania wykazały, że jednak poprzednie były błędne i ta dawka nie ma się nijak do rzeczywistości, a do tego właśnie większą dawko można zrobić dużo więcej. Co ciekawe, jest jeszcze wielu lekarzy, którzy nie odświeżają sobie danych, więc do dzisiaj uważają, że dawka powyżej 200 jednostek jest wręcz śmiertelnie trująca. A jak to się ma do mnie, cóż, kilkaset razy przekroczyłem o około 50 do 100 razy dawkę trującą witaminy D3. No i jeszcze jakoś dycham ;)

Nie twierdzę, że badania laboratoryjne to zło, ale powoływanie się na nie czy wręcz podniecanie się nimi, jest delikatnie mówiąc niemądre.Bo na pewno za jakiś czas pojawi się jakieś koleje badanie w laboratorium, które wykaże coś innego. Ale obecnie na to ludzie się nabierają właśnie, zwróć uwagę na reklamy w tym temacie, zawsze w nich występuje ktoś w białym kitlu. Jeśli temat Ciebie interesuje, to poczytaj sobie od strony psychologi dlaczego tak jest.

I tak póki co jest z olbrzymią masą badań. A, że od niedawna konopie stają się  wręcz biznesem medycznym, to nie dziwi mnie fakt robienia tych ścisłych kontroli laboratoryjnych w tym temacie ( swoją drogą służą one jedynie tak naprawdę do nachapania się nadrukowanych papierków niby wykazując przez ludzi w białych kitlach, że konopie od innych przedstawicieli własnego gatunku to gów...o, nie warte najmniejszego nadrukowanego papierka, tylko i wyłącznie ich na to zasługują )

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ale się w tym wątku debata rozwinęła ? a najważniejszego brak czyli odpowiedzi na pytanie i kolejnego upa. @Player odległość staraj się trzymać podobna głównie chodzi o to żeby temperatura od żarówki nie stresowała ci rośliny i przede wszystkim nie przypaliła. Jak będzie za blisko roślina będzie się stresować liście wykręcać a przede wszystkim wolniej dojrzewać powodzenia

Edytowane przez maurycy
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

54 minuty temu, AspirantZiolko napisał:

Czytałem już wiele wyników spod ścisłych kontroli laboratoryjnych, absolutną większość z nich zwykle po upływie jakiegoś czasu można ... ( a tam, nie będę się wyrażał ). Ale podam taki jeden przypadek który akurat dotyczył mnie. Witamina D3, w ścisłych badaniach laboratoryjnych wyszło, że jest bardzo silnie trująca ( wręcz śmiertelnie )powyżej dawki 200 jednostek standardowych. Tymi wynikami z badań byli uczeni na uniwersytetach medycznych przyszli ludzie zawodu mającego za cel leczenie innych ludzi ( o zgrozo ... ) Minęło sporo czasu i ostatnie badania wykazały, że jednak poprzednie były błędne i ta dawka nie ma się nijak do rzeczywistości, a do tego właśnie większą dawko można zrobić dużo więcej. Co ciekawe, jest jeszcze wielu lekarzy, którzy nie odświeżają sobie danych, więc do dzisiaj uważają, że dawka powyżej 200 jednostek jest wręcz śmiertelnie trująca. A jak to się ma do mnie, cóż, kilkaset razy przekroczyłem o około 50 do 100 razy dawkę trującą witaminy D3. No i jeszcze jakoś dycham ;)

Nie twierdzę, że badania laboratoryjne to zło, ale powoływanie się na nie czy wręcz podniecanie się nimi, jest delikatnie mówiąc niemądre.Bo na pewno za jakiś czas pojawi się jakieś koleje badanie w laboratorium, które wykaże coś innego. Ale obecnie na to ludzie się nabierają właśnie, zwróć uwagę na reklamy w tym temacie, zawsze w nich występuje ktoś w białym kitlu. Jeśli temat Ciebie interesuje, to poczytaj sobie od strony psychologi dlaczego tak jest.

I tak póki co jest z olbrzymią masą badań. A, że od niedawna konopie stają się  wręcz biznesem medycznym, to nie dziwi mnie fakt robienia tych ścisłych kontroli laboratoryjnych w tym temacie ( swoją drogą służą one jedynie tak naprawdę do nachapania się nadrukowanych papierków niby wykazując przez ludzi w białych kitlach, że konopie od innych przedstawicieli własnego gatunku to gów...o, nie warte najmniejszego nadrukowanego papierka, tylko i wyłącznie ich na to zasługują )

 

Spoko, tez znam dobrze temat wit C i D i reszty składników które są i będą promowane jako szkodliwe a są odwrotnie. W tym ich cel. 

Nic nikomu nie trzeba udowadniać, nikogo na sile oświecać. 

Koniec offtop 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Odniosę się do tematu @Ambasadorka  Lece sam na witaminach z grup wchłanialnych przez tłuszcze i po ostatnich badaniach krwi oczywiście na własny koszt, bo przecież "NFZ" nie zapłaci za to wyszło, że już dawno nie powinienem żyć bo mam ponad 200 jednostek co jest uważane za dawkę bardzo szkodliwą. Jakoś nie czuję żebym przedawkował ani też konsekwencji z tym związanych. sprawdzałem gdzieś, że w jakimś kraju gdzie mają mniej słońca gość przedawkował właśnie te witaminy i skończyło się wymiotami. Więc raczej organizm sam sobie radzi z tym co można dostarczyć w swój naturalny sposób.  Prz chorobach takich jak SM utrzymanie wysokiego poziomu tej witaminy ma bardzo korzystny wpływ na organizm, ale jest potwornie cieżkie do utrzymania.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Kolejna aktualizacja wyglądy dziewczynek. Pomimo automatów jakoś to idzie :) 20190116_untitled_00009.thumb.jpg.170a5f00346ac6f97bd41e7f52c9321a.jpg

Na pierwszym zdjęciu najmniejsza wygląda na trochę pokręconą, ale dam jej szansę.20190116_untitled_00010.thumb.jpg.2ea0f5157f68d29d2953c0f44fe52cf0.jpg

A tu przykład tego o czym wcześniej pisaliśmy jeśli chodzi o trening. Oczywiście nic nie zrobiłem z nią zgodnie z zaleceniami dużo bardziej rozgarniętych mistrzów tego sportu. Od początku miała lekko krzywy szczyt co dało efekt tego, ze światło przenikało w głąb rośliny padając na bardziej ukryte odrosty, które zaczęły się dość szybko i gęsto rozwijać.

Są zielone więc chyba jak dotąd żadnych kłopotów. Do mety z fartem :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam, wstawiam kolejne  foto z dziewczętami mała aktualizacja.20190118_untitled_00002.thumb.jpg.937405ec473cea23e85b380796859b62.jpg

Panowie czy organ wzrokowy mnie nie myli czy zaczyna się coś dziać przy głównej łodyżce pozytywnego????:) 20190118_untitled_00004.thumb.jpg.d5da23d157f81baef4ee6fc8640a7a35.jpg

A tutaj pojawiły się lekkie brązowe plamki na dolnym listku może zaczynają jakięs braki wychodzić??

 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+