Jump to content
Konkurs Seedstockers.com - Wygraj nasiona ! Read more... ×
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
grower.com.pl growbox.pl hesi.nl

Player

Użytkownik
 • Content Count

  51
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

7

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No zaczyna sie coś dziać w tym kierunku
 2. Wolę żeby dziewczyny były świetne :)
 3. Witam, kolejna mała aktualizacja kwitnienie moich skarbów przebiega dobrze "mam nadzieję" w których się zakochałem. Oceńcie jak to wygląda i jak daleka droga do zbiorów ? dziękuje odpowiedź.
 4. Jedna 101cm, dwie kolejne 83-85 najmniejsza ok 45. Posadzona w małej doniczce i miała być przeniesiona w razie padnięcia takiej która jednak dała radę, więc tak zostawiłem.
 5. Witam, kolejna aktualizacja. Najmniejsza trochę zżółkła na liściach. Chyba przesadziłem z nawozem oby przetrwała
 6. Witam, kolejna mała wrzutka mojej ciężkiej pracy ;). I pytanie czy jest jeszcze sens ciąć liście dolne a może raczej już nie męczyć roślin ?? Mi się wydaje, żeby lepiej już je tak zostawić, ale chciałem zasięgnąć wiedzy bardziej oświeconych Dziękuje.
 7. Mam nadzieje, ze jeszcze podrosną sporo
 8. Kolejna mała aktualizacja strasznie mi się japa ciszy na to co udalo się ja na początek stworzyć. Kolejne plan CBD ale juz nie automat . No i oczywiście z fartem do mety :) ile jeszcze do zbioro jeśli coś widać oczywiście ?
 9. Witam, kolejna aktualizacja wydaje mi się, że idzie dobrze. Przyciąłem dół i nie widać żeby bardzo odczuły negatywnie. Dostawały odżywki, ostatnie podlanie było wodą. Kolejne będą już zaprawione. Podpowiedzcie kiedy dodać do całości Big Bud-a??
 10. Jeszcze nic nie było obcinane. Z uwagi na to, że automat i to mój pierwszy więc trochę podejście jak pies do jeża, bo strach rzeczy czegoś nie zniszczyć. Dziś zobaczę jak usunąć w miarę bezpiecznie te liście i ewentualnie te słabsze kwiatostany. Dziekuje za szybką odpowiedź
 11. Witam, dziś mała aktualizacja. Laski lecą w górę jak szalone, skorzystałem z podpowiedzi bardziej oświeconych i poustawiałem wyżej te lekko mniejsze na efekty nie trzeba było czekać długo. Zacząłem podawać odżywki na flo mam jeszcze BIG BUD ale tym nie karmiłem i kiedy ewentualnie mogę zacząć ? No i czy robić coś z liśćmi tymi które zasłaniają dostęp światłą do kwiatów niżej położonych. Myślałem nad ich wycięciem ale jeszcze nie teraz, ale w momencie kiedy kwiatostan bardziej się rozwinie i może więcej energii będzie potrzeba na to żeby poszło w kwiat.
 12. Właśnie bardzo szybko poszła. Stąd moje obawy, że coś nie tak z nią. Co otwieram namito to szał w oczach rośnie i to dosłownie. A tak z innej beczki mam pk13/14 terra flores big bud i cannazym można już zastosować coś z tego ??
 13. No piękna jest, ale ta różnica jakiś taki strach obudziła
 14. Kolejna rozterka wysiane w tym samym czasie a jedna prawie 60 cm dwie pozostałem 27 cm. Może ta wyrośnięta to męska roślina bo strasznie wywaliła do góry
 15. A może ma wpływ podlanie wodą o za niskim PH, bo ostatnio za bardzo zjechałem przy podlaniu??
×

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+