Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
thc-thc.com indorshop.pl seedstockers.com

Player

Completed growlog
 • Content Count

  52
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

8

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Witam ponownie po trochę dłuższej przerwie. W wyniku nieprzewidzianych komplikacji wynikających z wielkiej wścipskości jednego Uja yyyy znaczy mojego wuja byłem zmuszony do przeniesienia dziewcząt w inne miejsce. Przenosiny nie odbyły się bez ofiar dużo stresu mojego i dziewcząt aromat w samochodzie wspaniały do tej pory, ale mało bezpieczny jeśli zatrzymają do kontroli dobrzy ludzie. Dziewczęta mają uszkodzone gałązki (połamana) pomocowałem na prowizorycznych wyciągach, które pomogły na tyle ażeby kontynuować ich hodowle. Około tygodnia temu ściąłem liście dolne zostawiłem kilka większych bliżej kwiatów. Pomogło to dość mocno w sporym puchnięciu co wygląda bardzo dobrze. Przed wczoraj usunąłem jeszcze niewielką cześć listowia. Jako, że od czwartku zacząłem trzymać je w kompletnej ciemności z nadzieją na szybszy ich rozkwit, daj im czas do niedzieli wieczoru. jeśli wszystko będzie dobrze myślę o ścięciu. Ostatnie podlewanie 8 dni temu czystą wodą żeby się napiły a nie miały już odżywek w sobie za dużo. Wstawiam kilka zdjęć i proszę o ocenę jak zwykle bardziej rozeznanych w temacie. No i jak zwykle z fartem do przodu bo teraz to chyba bardzo tego mi potrzeba :) No i nie było czasu na świetne zdjęcia tym razem
 2. Witam, kolejna mała aktualizacja kwitnienie moich skarbów przebiega dobrze "mam nadzieję" w których się zakochałem. Oceńcie jak to wygląda i jak daleka droga do zbiorów ? dziękuje odpowiedź.
 3. Jedna 101cm, dwie kolejne 83-85 najmniejsza ok 45. Posadzona w małej doniczce i miała być przeniesiona w razie padnięcia takiej która jednak dała radę, więc tak zostawiłem.
 4. Witam, kolejna aktualizacja. Najmniejsza trochę zżółkła na liściach. Chyba przesadziłem z nawozem oby przetrwała
 5. Witam, kolejna mała wrzutka mojej ciężkiej pracy ;). I pytanie czy jest jeszcze sens ciąć liście dolne a może raczej już nie męczyć roślin ?? Mi się wydaje, żeby lepiej już je tak zostawić, ale chciałem zasięgnąć wiedzy bardziej oświeconych Dziękuje.
 6. Kolejna mała aktualizacja strasznie mi się japa ciszy na to co udalo się ja na początek stworzyć. Kolejne plan CBD ale juz nie automat . No i oczywiście z fartem do mety :) ile jeszcze do zbioro jeśli coś widać oczywiście ?
 7. Witam, kolejna aktualizacja wydaje mi się, że idzie dobrze. Przyciąłem dół i nie widać żeby bardzo odczuły negatywnie. Dostawały odżywki, ostatnie podlanie było wodą. Kolejne będą już zaprawione. Podpowiedzcie kiedy dodać do całości Big Bud-a??
 8. Jeszcze nic nie było obcinane. Z uwagi na to, że automat i to mój pierwszy więc trochę podejście jak pies do jeża, bo strach rzeczy czegoś nie zniszczyć. Dziś zobaczę jak usunąć w miarę bezpiecznie te liście i ewentualnie te słabsze kwiatostany. Dziekuje za szybką odpowiedź
 9. Witam, dziś mała aktualizacja. Laski lecą w górę jak szalone, skorzystałem z podpowiedzi bardziej oświeconych i poustawiałem wyżej te lekko mniejsze na efekty nie trzeba było czekać długo. Zacząłem podawać odżywki na flo mam jeszcze BIG BUD ale tym nie karmiłem i kiedy ewentualnie mogę zacząć ? No i czy robić coś z liśćmi tymi które zasłaniają dostęp światłą do kwiatów niżej położonych. Myślałem nad ich wycięciem ale jeszcze nie teraz, ale w momencie kiedy kwiatostan bardziej się rozwinie i może więcej energii będzie potrzeba na to żeby poszło w kwiat.
 10. Właśnie bardzo szybko poszła. Stąd moje obawy, że coś nie tak z nią. Co otwieram namito to szał w oczach rośnie i to dosłownie. A tak z innej beczki mam pk13/14 terra flores big bud i cannazym można już zastosować coś z tego ??
 11. Kolejna rozterka wysiane w tym samym czasie a jedna prawie 60 cm dwie pozostałem 27 cm. Może ta wyrośnięta to męska roślina bo strasznie wywaliła do góry
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+