Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
thc-thc.com seedstockers.com grasspower.nl

Player

Użytkownik
 • Content Count

  33
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

About Player

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Za trzy dni będzie równy miesiąć
 2. Witam, wstawiam kolejne foto z dziewczętami mała aktualizacja. Panowie czy organ wzrokowy mnie nie myli czy zaczyna się coś dziać przy głównej łodyżce pozytywnego????:) A tutaj pojawiły się lekkie brązowe plamki na dolnym listku może zaczynają jakięs braki wychodzić??
 3. Kolejna aktualizacja wyglądy dziewczynek. Pomimo automatów jakoś to idzie :) Na pierwszym zdjęciu najmniejsza wygląda na trochę pokręconą, ale dam jej szansę. A tu przykład tego o czym wcześniej pisaliśmy jeśli chodzi o trening. Oczywiście nic nie zrobiłem z nią zgodnie z zaleceniami dużo bardziej rozgarniętych mistrzów tego sportu. Od początku miała lekko krzywy szczyt co dało efekt tego, ze światło przenikało w głąb rośliny padając na bardziej ukryte odrosty, które zaczęły się dość szybko i gęsto rozwijać. Są zielone więc chyba jak dotąd żadnych kłopotów. Do mety z fartem :)
 4. Odniosę się do tematu @Ambasadorka Lece sam na witaminach z grup wchłanialnych przez tłuszcze i po ostatnich badaniach krwi oczywiście na własny koszt, bo przecież "NFZ" nie zapłaci za to wyszło, że już dawno nie powinienem żyć bo mam ponad 200 jednostek co jest uważane za dawkę bardzo szkodliwą. Jakoś nie czuję żebym przedawkował ani też konsekwencji z tym związanych. sprawdzałem gdzieś, że w jakimś kraju gdzie mają mniej słońca gość przedawkował właśnie te witaminy i skończyło się wymiotami. Więc raczej organizm sam sobie radzi z tym co można dostarczyć w swój naturalny sposób. Prz chorobach takich jak SM utrzymanie wysokiego poziomu tej witaminy ma bardzo korzystny wpływ na organizm, ale jest potwornie cieżkie do utrzymania.
 5. Witam, pytanie o światło mi się zrodziło a konkretnie o trzymanie wysokości nad roślinkami. Na początku było 30-40 cm ale czy w miarę wzrostu trzymać ten sam dystans czy może go zmniejszyć ??
 6. Witam, Panowie cisnę do mety z fartem , ale kolejna kwestia wpadła mi do głowy. Planuje już z wyprzedzeniem kolejny zasiew roślinek. Potrzebuje czegoś rozsądnego już z możliwością CBD i THC, bo ponoć te składniki muszą być razem połączone żeby ich działanie miało jakiś sens. Kupiłem nasiona w sklepie ganjafarmer. Może macie jakieś swoje przemyślenia co do jakiegoś innego sklepu? oczywiście byłem zadowolony z poczynionych zakupów, ale chętnie posilę się wiedzą od was. Polećcie jakieś wasze rozsądne zródełka a co do roślin to oczywiście nie automaty tylko takie bardziej dziewczęta do dużo lepszej ich nauki. Dziękuje za wyrozumiałość.
 7. Jakoś tak mi się automat wydawał dużo bardziej banalny w obsłudze a kupiłem nim znalazłem forum. Działałem na szybkości, bo muszę komuś próbować zdrowie ratować i to tak w dużym skrócie.
 8. Panowie skupmy się na mnie . Ostatecznie nie wiem czy rwać, ciąć, szarpać, łamać, dusić, gnieść, szczypać. A to dopiero moje początki i wiedza bardziej zaawansowanych jest mi nie zbędna na teraz no i oczywiście na przyszłość. Więc bardzo proszę. Tak jak powiedział kolega @SmakMaroca999 uzupełnię braki ziemi o co nie do końca zadbałem na początku z braku właśnie wiedzy. No i właśnie czy jeszcze coś będzie im trzeba robić z takich inwazyjnych rzeczy??
 9. Dobrze uzupełnię braki jak podrosną. A co do metody treningu możesz coś zaproponować sensownego co do tych małolat ?
 10. No i poszło zrobiłem lekkie LST na niskiej małolacie. Nie chce przeginać żeby jej nie uszkodzić. Uważacie, że należy ją jakoś bardzo ostro potraktować czy dobrze myślę żeby nie zbyt gwałtownie ją naginać ?? ma już dość sztywną łodygę.
 11. Chcę zrobić tak żeby było dobrze. Myślałem o tym żeby właśnie poddać jedną próbie i zobaczyć co będzie jak LST dostanie i chyba padnie na tą mniejszą. A na tej większej poczekać właśnie na kolejne piętra i ciapnąć.
 12. Witam serdecznie. Powstało kolejne pytanie co do treningu dziś jest 18 dzień tworzenia mojego ogrodu wstawię kilka zdjęć z prośbą o radę jak zacząć i czy już jest na to czas. Bo nie chcę skarbom zrobić krzywdy.
 13. Witam, oto dzisiejesz postępy. Podlałem po 4 dniach odpoczynku, ale tylko po 100 ml na roślinkę i to z dala od niej, żeby lekko wilgoci tylko w zimi Zdjęcie nr 1 nie mam zaufania do końca do tej młodej w donicy więc szykuje kolejna na wszelki wypadek. Zdjęcie nr 2 bardzo niska ale fajnie rozrasta (mam nadzieje)
 14. Odpaliłem dziś własnej roboty generator co2 dwie butle i drożdże zobacze czy to ma jakiś sens i daje efekty.
 15. Pytanie mi się zrodziło kiedy odpalić małolatom wentylator mieszający ?
×

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+