Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 85W 2x AK47 Auto


x3um3n

Recommended Posts

  • Replies 40
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Na allegro coś niby jest ale to znowu czekanie 

edit. Znalazłem coś o aloesie jako naturalnym stymulancie porostu korzonków, mogę mieć już na jutrzejsze popołudnie, myślę czy by go może nie zblendować z odrobiną dosłownie wody, i po prostu wrzucić do doniczki obok planta, nie wiem czy to mądre czy to głupie...  

Edytowane przez x3um3n
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

16 godzin temu, Miś napisał:

Jeśli to ma być growlog, to uzupełnij wg. regulaminu, edytując pierwszy post :) 

 


Zrobione :)

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Sprawa wygląda następująco:

-gorzej trzymająca się roślinka wygląda tak jak widać, czeka na regulator pH

-lepiej trzymająca się roślinka, albo mi się wydaję albo rzeczywiście tak jest, przestała rosnąć

-obie czekają na herbatkę z bananów 

mija 21 dzień od wsadzenia do wody nasionek (17 od wsadzenia do doniczki), czy one nie powinny być nieco większe jak na 21 dniowe krzaczki?

 dalej czekam na porady, robię wszystko co w mojej mocy żeby się udało ale jest jak jest :lisc:

45080627_340827383140787_5668224131879927808_n.jpg

45139559_166703334274963_3494025478061162496_n.jpg

45150041_357250668354206_3687457778437193728_n.jpg

Edytowane przez x3um3n
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie lej jej więcej nawozów... ziemia uniwersalna ma w sobie ich za dużo, jest przeznaczona dla kwiatków... dodawałeś jakieś nawozy i zablokowałeś ją, albo uszkodziłeś korzenie :P automaty są delikatne i jak się coś spieprzy to ciężko naprawić... ja bym podlewał samą wodą, ale dopiero jak się przesuszy i w mniejszych ilościach... bo może tylko na zdjęciu tak widać, ale tam masz cały czas mokro... te liście które są na wpół żółte nie wrócą do zdrowia, pogarsza jej się? i napisz jeszcze jakie masz tam warunki... ile jej świecisz godzin na dzień i temperaturę w dzień i w nocy ... ta cfl (w dodatku dual) też jest za mała na tą powierzchnie ja bym podzielił boxa i zrobił 40x40x80 na te dwie roślinki wystarczy 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

15 godzin temu, Pomidorek napisał:

Nie lej jej więcej nawozów... ziemia uniwersalna ma w sobie ich za dużo, jest przeznaczona dla kwiatków... dodawałeś jakieś nawozy i zablokowałeś ją, albo uszkodziłeś korzenie :P automaty są delikatne i jak się coś spieprzy to ciężko naprawić... ja bym podlewał samą wodą, ale dopiero jak się przesuszy i w mniejszych ilościach... bo może tylko na zdjęciu tak widać, ale tam masz cały czas mokro... te liście które są na wpół żółte nie wrócą do zdrowia, pogarsza jej się? i napisz jeszcze jakie masz tam warunki... ile jej świecisz godzin na dzień i temperaturę w dzień i w nocy ... ta cfl (w dodatku dual) też jest za mała na tą powierzchnie ja bym podzielił boxa i zrobił 40x40x80 na te dwie roślinki wystarczy 

pogarsza ale bardzo bardzo powoli, moze doczeka regulatora ph, swiece 24h, temperatura stała 26, boxa niestety nie mam jak podzielic 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Reply to this topic...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+