Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

pierwsza uprawa


Recommended Posts

A ile mniej więcej jej tak zostało do końca ? nasionka dostałem od kumpla ,no name  donniczka zwykla 10 L  Ziemia zwykła z marketu,  na weg lalem jej florovit , i na kwitnienie leje jej też florovit.

Czy może jeszcze czegoś jej brakuje ? takie żółte ma niektóre te liście ? czy może korzenie nie mają jak oddychać  porobić dziury od dołu doniczki ? pomocy.

 

Edytowane przez AmatorSiewny
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

czyli już donicy nie dziurawic od dołu? to juz nic nie da ? podlewać jeszcze odzywkami na kwitnienie ? czy już tylko sama woda ?  u mnie jeszcze zapowiadaja po 20-24  stopnie przez nastepny tydzien  .  wogole dziwna sprawa ze ona jeszcze kwitnie to już 5 miesiąc od kiełka  prawie 6

Czy ta Pani jeszcze trochę spuchnie  ?.

 

Edytowane przez AmatorSiewny
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

no też mi się wydaje że już czas ,  na szczytach robi się lekko fioletowa to chyba od zimna ?  to był mój "pierwszy raz" ? teraz jak będę cos działał to na pewno znajde lepsze miejsce .... +  na pewno nie w donniczce ...   ona miała dziennie max 4,5 h światła  dopiero jakies 2 tygodnie temu przenioslem ja ale juz za późno ... na przyszłość będę już o tym pamietal :))) ladnie pachnie i sie mocno klei.  ale jak na 6 miesiecy i 15 dni to slabo zakwitla .. człowiek się uczy na błędach ...

a jak bym ja dał do pomieszczenia i lampy to by cis dało ?

 

Edytowane przez AmatorSiewny
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+