Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 600 W CRITICAL KUSH AUTO.@


Recommended Posts

On mial odmiane blue cheese ;)

A z takiego namiotu jak Ja posiadam ile moge max wyciagnac.. ?;)

Bo planuje kupic jeszcze ze dwa albo przerobic pomieszczenie na jeden wielki growroom. 

Tlumaczyl rowniez ze im wiecej nasionek tym mniejsze krzaczki beda i lepiej jest gdy zrobie 5 drzewek niz 20 ktore bede robil..  bo wtedy maja wiecej miejsca i beda solidniejsze i wieksze plony dadza ;) kit czy prawda?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ja daje 6 roślin na 1,2 m2, czyli na Twoje dał bym spokojnie 10 plantów i miejsca mają dużo. 

Ale... 

co odmiana to różnica, jedne odmiany rosną duże a inne małe, jak masz taką co rośnie mała to i 20 można wrzucić, jak roślina rośnie duża to lepiej mniej.

Duży namiot i mało roślin to tylko przy długim okresie wegetacji i np. 20L doniczki. Wtedy tworzymy dużą masę korzeniową, co daje duże krzaki, na to siatkę i można walczyć o dobry wynik, ale to minimum miesiąc wegetacji jak nie lepiej, więc rośliny automatyczne odpadają.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ok rozumiem ;) siatke juz posidam. Mam donice 11l beda za male tak?

Ponadto 

Niebawem bede chcial stworzyc takie cos ;)

4 lampy hps 600 badz 1000 zamontowane w coolerach. By nie dawaly za duzo ciepla. Bede chcial to zrobic w pokoju o wymiarach 4.5m x4.5 wysokosc 2.20. A jezeli nie w pokoju w namiocie o podobnych wymiarach jak ten ktory teraz mam. Jezeli chcialbym zrobic to w pokoju to te 4 lampy wystarcza by dac odpowiednie warunki? 

Ten critical ktory mam aktualnie. Max rosnie do 80 cm. Bedzie 10 krzaczkow. Niestety ale nie bylo takich samych nasion ale zamowilem ciut inne. CRITICAL FEM AUTO. Krzaczki rosna do 100cm.

 

Indoor yes
 
Outdoor yes
 
Flowering Time
AutoFlowering
Height Notes
80cm-1m is quite normal
Sativa/Indica Notes
Mainly Indica
Indica >50% Cannabis Seeds
 
Ruderalis
 
Flowering Time Notes
Can be taken after 9 weeks from seed, although 10 weeks is fine!
Cannabis Genetics
White Dwarf x Critical mass
Yield
High
Height
Short
Indoor Yield
75-100 gr seed
 
Czy jest sens je wrzucac do tych co aktualnie sa juz w growboxie? Czy 20 lacznie bedzie za duzo?
 
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

49 minut temu, Gucio napisał:

@pietras1012 to bylo podane jako ciekawostka, wiadomo ze bez duzego doswiadczenia nie osiagnie takiego wyniku.

a czemu zmiana namiotu na mniejszy nic nie da? przeciec dopasowal by wtedy do mocy lampy i polepszyl ilosc lumenow na m2

ale wysokością lampy i odbłyśnikiem regulujesz na jaką powierzchnie pada światło więc zmniejszenie prawie nic nie da

 

6 godzin temu, kosa0305 napisał:

4 lampy hps 600 badz 1000 zamontowane w coolerach. By nie dawaly za duzo ciepla. Bede chcial to zrobic w pokoju o wymiarach 4.5m x4.5 wysokosc 2.20

chcesz oświetlić 20m2 4000w hps? zapomnij w takim pokoju byś potrzebował 13kw lamp więc 13 lamp po 1000w

na takiej powierzchni to powoli przemysłówka

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

tak zamówiłem też automaty...

Po 5 dniach wygląda to tak ja na załączonych zdjęciach.. obniżyłem lampę bo widać, że potrzebują światłą... pną się w górę i łodygi długie robią...

Dzisiaj jadę po resztę sprzętu... chcę kupić 1000W HPS z odbłysnikiem WINGS. Razem będzie 1600W. Nie za dużo? i zastanawiam się nad kupnem odbłyśnika z coolerem.. :) żeby zbyt dużo ciepła nie dawało. Co o tym myślicie..?

 

100_1613.JPG

100_1614.JPG

100_1615.JPG

100_1616.JPG

100_1617.JPG

100_1618.JPG

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

3 godziny temu, kosa0305 napisał:

Dzisiaj jadę po resztę sprzętu... chcę kupić 1000W HPS z odbłysnikiem WINGS. Razem będzie 1600W. Nie za dużo?

światła nigdy za dużo jedynie to może być kwestia temperatury ale tą można obniżyć zawsze lepszą cyrkulacją powietrza

a że się wyciągnęły to nic jak będziesz sadził do docelowych to po prostu głębiej wsadzisz

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+