Skocz do zawartości
thc-thc

grower

[LED 100W, FullSpectrum] AutoMazar - Pierwszy GL Nowego


Recommended Posts

4 godziny temu, mariola napisał:

Gorąco tam, a wygląda zdrowo. Dawaj upka 

Aktualnie to nie ma z czego. Przez 3dni nic się specjalnie nie zmieniło.  z temperatura walczę uchylajac drzwi od Boxa. Wtedy utrzymuje się na poziomie 26st a wilgotność w okolicach 45%.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

O 4.08.2018 o 19:58, Nowy84 napisał:

Zrobiłem jak poradziliscie. Podlalem odstana woda. pH jakieś 6,4. Wlalem około 700ml,  ale nie wyszło dołem. 

Mam jeszcze keramzyt. Dać na wierzch?

Między doniczka, a lampą zostało 31cm. Mało. Trening od 3go piętra, czy można wcześniej? 

Jest sens kombinować z SCRoG? Jeśli tak, to na jakiej wysokości go umieścić?

Zero keramzytu ,trening możesz wcześniej ,Siatka jak najbardziej nie będziesz się męczyć ,Masz dość szeroko ładnie go rozprowadzisz pod siatką no i masz kontrole wysokości bo co się wybije nad siatkę to znów w jak najdalsze oczko No chyba że to jakiś genetyczny bubel się okaże :D oby NIE :) Zobaczymy jak to będzie szło 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Zdrowa nie wyciąga się kolor liści taki jak trza :) Jak podlewasz to podlewaj całą ziemię a nie tylko pod roślinkę  lepszy rozrost korzeni a wierz mi zapierdzielają. Nawozy zapewne już lejesz ? jak tak to trzymaj się tabeli co 2gie podlanie

Jak wstawiasz foto itd staraj się opisywać co lejesz itd łatwiej zawsze i bez zbędnych pytań :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+