Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

[LED 100W, FullSpectrum] AutoMazar - Pierwszy GL Nowego


Recommended Posts

Ale czuć mimo że filtr podłączony. A z żoną to bierz ze mnie przykład.

1.Jak coś przy kwiatach robisz to nie w jej obecności. 

2. Zrezygnuj z wszelakiej pomocy z jej strony

3. Bierz odmiany ,które nie walą - jak podlewasz czy fotki do aktualizacji robisz i box musi  być otwarty to mimo to żona nie wyczuje ,że coś robiłeś

4 . Zainwestuj w cichą , szczelną wentylacje . 

5. Po zbiorach jak będziesz robił dla siebie masło, to dla żony możesz z liści i małych topków i oleju kokosowego jakiś kremik zrobić ,chyba Amba opisała jakieś przepisy ?

 

 

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Nie kwitnie i dobrze , przydałoby sie z dwa tygodnie bez włochów. Im dłużej nie zakwitnie , tym lepiej. A najlepiej jakby sie producent pomylił i spakował Ci zamiast auto , pełnosezonówke , wtedy mógłbyś rządzić i porosprowadzać sobie po całym boxie ? Tego Ci życze ?

Edytowane przez Pasjonista
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Szybki up z własnej obserwacji.

Tak wyglądała wczoraj:

IMG-20180819-WA0008.thumb.jpeg.b1aeb35a6fd56bebbe499ff20e475f5b.jpeg

A tak teraz:

DSC_0095.thumb.JPG.eb432b0618e7b176820c1184b93c4dac.JPG

Starałem się zrobić zdjęcie z tej samej perspektywy. Bardzo szybko się podnosi po LST. 

Do treningu używam opasek zaciskowych, plastikowych. Przecinam na pół, zaostrzam końce, zginam na pół i wbijam w ziemię. 

Podejrzewam, że metoda nie wzbudzi pozytywnych opinii, ale plus jest taki, że mogę ją trzymać naprawdę nisko i latwiej mi puścić ja tak, jak chcę. Nie mam problemu z odciaganiem liści. Opaski bardzo dobrze trzymają się w ziemi. Niewątpliwym minusem jest wysoce prawdopodobne podrażnienie korzeni, jednak z tego co widzę, nie robi to na niej większego wrażenia.

Mam wrażenie, że kiedy z nią pracuje pozostaje mi na palcach "lepki osad". Też tak macie? 

Chyba jej zapotrzebowanie na wodę wzrosło, bo niedawno podlana, a lekka jest. Zacznę lać według metody Pasjonisty. Tyle, żeby wycieklo dołem, a następnie dolać w podstawkę. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Póki nie lejesz nawozów to podlej wszystko dołem. Czyli po 100ml ,wypije następne. Jak juz nie pije to dalej nie lej. Jak nawóz będzie to z nawozem od góry , np. litr . A za dwa dni jak lekko przeschnie 100ml dołem jak wypije to 100ml znowu i styknie.

@Dobry Człowiek mnie tego na czacie nauczył ? Pozdrowienia dle Niego 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+