Skocz do zawartości
thc-thc

grower

[LED 100W, FullSpectrum] AutoMazar - Pierwszy GL Nowego


Recommended Posts

Dzień 29, 3 dzień flo. 

FP do końca tygodnia zostawię 18/6, w niedzielę wieczorem przelacze na 12/12.

Temperatura 26st

Wilgotność 50%.

Po pojawieniu się niedoborow została podlana pełna dawka nawozów na Weg (Hesi), dziś podlana sama wodą. Następne podlanie będzie ponownie z nawozami jednak na fazę kwitnienia ?.

OffTop. W niedzielę będą nowe nasiona już w domku. Zbudowalem PCBox jako miejsce do kielkowania i na sadzonki. 50Watt FullSpectrum COB. Koniec OffTop 

 

DSC_0128.JPG

DSC_0127.JPG

DSC_0126.JPG

DSC_0125.JPG

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 31, 5 dzień Flo.

Podlalem dziś 1,5l odstanej wody z pełną dawka nawozów na fazę kwitnienia (pierwszy raz). Świece w dalszym ciągu 18/6.

Nie zauważyłem żadnych dalszych odbarwien. Zakładam, że wszystko ok.

Zmontowalem ScrOG. Może coś da. Próblem z siatka jest taki, że nie mogę wyjąć planta z Boxa do zdjęć. 

Zdjęcia są w poście wyżej.  Nic się praktycznie nie zmieniło.

Spostrzeżenia własne: pomimo, że AutoMazar rośnie fajnie i chyba zdrowo, jestem rozczarowany faktem, iż nie udało mi się potrenowac go dłużej. Pomijając to, że sam trening daje mi dużo frajdy, nie osiągnąłem kształtu rośliny, który byłby dla mnie, początkującego growera, satysfakcjonujący. W związku z ym, nie mogę się doczekać pierwszej próby z pelnosezonowka.

Żona vs Marihuana: roślina jest w początkowej fazie kwitnienia, co oznacza więcej zapachu, a według niej smrodku. Kwestia gustu. Tak czy inaczej zaskakującym jest fakt, że zgodziła się na zakup efektywniejszej wentylacji, byle do 100€. Uważam, że powoli przyzwyczaja się i zaczyna akceptować moje "hobby". W końcu nie powiedziała "wyrzuć to gó**o". ? 

 

Przeglądałem oferty niemieckich GS. Okazuje się, że można tanio skompletować ale nie  w jednym sklepie. Na wentylatorze 15€, Na tłumiku akustycznym 10€, w jednym sklepie regulator obrotów 13€ a w drugim 40€ (ale jakis full wypas pełen bajer). Do tego w jednym sklepie mogę kupić kanał wentylacyjny wyciszający na metry, a w drugim jedynie 10m.

Edytowane przez Nowy84
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+