Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Lavender, Black Domina, New York City Diesel,Kali Mist [HPS 100W]


Recommended Posts

No przepraszam, mój błąd :D, ale busz był kosmiczny. Po ponad 30 minutach walki z dwoma plantami, kolejne 2 po prostu przyciąłem ostro, i trochę nagiąłem. Następnym razem muszę przełączać jeszcze wcześniej przy 4 roślinach i takiej wysokości, jeszcze sati, to masakra :D Zobaczymy jak to się odbije na roślinie, takie ostre cięcie pędów na flo, czy lepiej przyciąć, czy się bawić w ostre gięcie.

Edytowane przez Miś
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 88
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

24 Dzień Flo

Zrobiłem foty parę dni temu, ale zapomniałem wrzucić :D Nic strasznie ciekawego się nie działo, przełączanie na flo najnudniejsze :D I montowałem im koleżanki do kolekcji, zarobiony byłem :D 

20180703_110102 (2).jpg

20180703_110108 (2).jpg

Edytowane przez Miś
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ładnie to wygląda. Odżywione dobrze. 

Tak jak pisze Pasjonista - teraz zaczną ssać. Dodatkowa porcja papu będzie potrzebna.Nie wiem po co to piszę na pewno ty pewnie o tym wiesz...

Im mniejszy box tym trudniej się uprawia. Chciałbym mieć dużą szklarnie i z tobą współpracować.

ech, marzenia nic nie kosztują :laugh:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

30 Dzień Flo

Trochę głodowały, dzisiaj dopiero otworzyłem box'a, i dostały porządne żarcie :) Są już wsadzone w otwory w dnie. Dostały po 4ml bio blooma, i 2ml guanokalonga bloom + trochę mączki bazaltowej. Wody nie reguluję, cały czas jadą na deszczówce.

Honeyview_20180709_110130.jpg

Edytowane przez Miś
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+