Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 150 passion #1, strong berry, maroc, gold mery, punk devil auto


Recommended Posts

:lisc:

Punk Devil Auto

IMG_20180529_165216.jpg.2b8682c364ab5e08584feeaad4c1f339.jpg

IMG_20180530_094422.jpg.84f4e3b9e50f29113dd8bcdfe75283e4.jpg

Wybaczcie jakość zdjęć.

Punk Devil Auto - nie chciało mi się doglądać. Rosło prawie na samej wodzie. Wyszły niedobory. Smak super i moc duża. Nie wbija w fotel. Pobudza. Psychodeliczna trochę jeśli można to tak ująć. Niedługo ścinka bo wychodzi na to że taka jest fajna i nie trzeba długo czekać.

Odmiana podoba mi się. Podziękowania dla seedbanku "Pan Pestka"

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Dzisiaj ją już całkiem ścinam. Niedługo muszę się wybrać po jej siostrę. Na dworze jest. Były sadzone w tym samym czasie. ^_^

@Iskra Sezonowe bardziej mi odpowiadają. Chodzi o smak, zapach i strukturę szyszek. 

Ja już naście lat konopie degustuję. Ktoś z mniejszym doświadczeniem mógłby stwierdzić nie ma różnicy. Automatem też da się też mocno upalić. 

Jenak jeśli nie uprawiałeś odmian automatycznych to zachęcam do tego. Trzeba samemu spróbować.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dobrze zauważyłeś. Sam się zdziwiłem że tak szybko doszła. Ponad 2 miesiące i już jest dobry sort.

Kiedy mam więcej roślin i sadzę chaotycznie to nie ogarniam już statystyk @Pasjonista.

Mam nadzieję że po siostrę tej rośliny uda mi się wybrać wkrótce.

Nie wróżę jej wielkich plonów. Wcześnie wysadzona. W bardzo zurbanizowanym środowisku rośnie. Musiałem zakamuflować. Zobaczymy co w trawie piszczy.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 2 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+