Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 150 passion #1, strong berry, maroc, gold mery, punk devil auto


Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

dziku oglądam twoją magiczna szafkę od roku, walki z robakami itp. z każda uprawa wygląda coraz lepiej... obym też robił taki progres... robiły ci się kiedyś takie jajca przy topach? czy to są pestki czy obojniak urwać je czy może będą z tego pechy chodzi mi o automata 47 dniowego... napewno wiesz o co chodzi czytałem coś że to że stresu ale zdania są podzielone. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Walczacy_z_babilonem ja już od nastu lat grow robię. Każdy po takim czasie jest w stanie coś tam się nauczyć.

Jajca o których mówisz to zapewne najstarsze pistle. Automat od stresu nie hermi się.

Moje growy są dobre o ile ich nie zaniedbam z lenistwa lub braku czasu. Często też coś nie wyjedzie bo taki już urok eksprymentów.

Robię growlogi dla siebie bo warto. Zawsze jest możliwość podglądnięcia jak to kiedyś bywało i nie trzeba trzymać zdjęć na dysku twardym.

@Pasjonista Saracenia to mięsożerny postrach na ziemiórki. Podobno nie znosi nawożenia. Co do roślin matek to chyba jednak pójdą na outdoor. 

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+