Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
thc-thc.com indorshop.pl seedstockers.com

HPS 150 passion #1, strong berry, maroc, gold mery, punk devil auto


Recommended Posts

:lisc:

Passion #1
Producent: Dutch Passion
Indica/Sativa (100% indica)
Linia genetyczna: [IBL]
Środowisko: Outdoor
Czas kwitnienia: 6 tygodni (42 dni)
Wysokość outdoor: 250cm
%THC: 18,6% (14-16%)
Cytuj

Passion #1 posiada nasze najwyższe rekomendacje. Jest to jedna z najlepszych odmian do uprawy outdoor, dostępnych wszędzie i jest tak od jej powstania w latach ’70, jak w przypadku legendarnej Californian Indica.  

Passion#1 dotarła do holenderskich hodowców outdoor w latach ’80 dzięki Dutch Passion i od razu zyskała reputację silnej i stabilnej odmiany, łatwej do uprawy. Jeśli uprawiana na początku sezonu, Passion#1 może osiągnąć 3,5m wysokości, jednak najczęściej dochodzi do 2 m. Zbiory mogą dostarczyć od 250 do 750 gram z rośliny, jeśli uprawiana w optymalnych warunkach.  

Passion#1 tworzy długie zbite buds, które są ciężkie od żywicy. Odmiana ta przeznaczona jest tyko do uprawy outdoor/szklarniowej i nie nadaje się do uprawy indoor. Kiedy obcinasz roślinę, usuwaj tylko największe liście, mniejsze liście są często pokryte żywicą.

Palenie jest miękkie i delikatne, ze świeżym cytrusowym zapachem, następnie Passion #1 dostarcza ci silnego, radosnego haju. Po kolejnych kilku machach poczujesz silne, ciężkie, ale przyjemne upalenie. Poziom THC w Passion #1 wynosi około 20%, co sprawia, że jest to satysfakcjonujący wybór do uprawy outdoor lub w szklarniach.  

Jest to kolejna silna i stabilna odmiana outdoor, oferowana przez Dutch Passion, która obecna jest w naszej kolekcji nasion od dziesiątek lat. Odmiana, którą będziesz chciał uprawiać zawsze….

Cytuj

Ta odmiana to już legenda. Niemal każdy hodowca spróbował swoich sił z tą odmianą i każdy ją też docenił. Jest to bardzo odporna odmiana na warunki atmosferyczne i ze względu na dużą wysokość, jaką osiąga, nadająca się do uprawy outdoor. Rośnie nie tylko bardzo duża, ale i daje bardzo dużo mocnego plonu.

 

 

:lisc:

Gold Mery

Producent: Ak seeds
Głównie indica
Linia genetyczna: Passion #1 x Easy Sativa x Wczesny Skunk
Środowisko: Indor, Outdoor
Zbiór indoor: 13 tyg (90 dni)
Zbiór outdoor: wrzesień (koniec września)
Wysokość indoor: 120cm
Wysokość outdoor: 250cm
%THC: 20% (18%-20%)
%CBD: średni
Cytuj

Te nasiona marihuany to nasze złotko wśród odmian, znakomita na outdoor w zimne rejony naszego globu. Gold Mery powstało po skrzyżowaniu dwóch najlepszych outdoorów Passion#1 i Easy Sativa oraz został do tej krzyżówki dodany wczesny skunk a później nastąpiła stabilizacja tej odmiany. Powstały szczep jest odporny na grzyby i pleśnie, bardzo prosty w uprawie, znakomicie radzi sobie w zimniejszych klimatach.

Cytuj

Skrzyżowanie dwóch najlepszych outdoorowych odmian Passion#1 x Easy Sativa a potem skrzyżowanie tej hybrydy z wczesnym Skunkiem dało Gold Mery. Odmianę, w której wczesny skunk spowodował szybsze kwitnienie a zachowane geny Passiona i Easy Sativy dały cechy odpornościowe na choroby, pleśnie i złe warunki atmosferyczne przy zachowaniu dobrego i dużego zbioru. Gold Mery to odmiana dedykowana do uprawy na dwór, ale radzi sobie dobrze również w pomieszczeniu.

 

 

:lisc:

Maroc

Producent: Female Seeds

Linia genetyczna: Pure Cultivar Ketama x Auto NL

Przewaga sativa

Środowisko: Indoor (nie), Outdoor

Indoor: 9 tyg (63 dni) / (nie)

Outdoor: "Yes, early finisher" / koniec werześnia

Wzrost indoor: (nie)

Wzrost outdoor: do 150cm

%THC: 17-19%

%CBD: średni

Zapach: "Earthy-floral taste with hints of ketama (depending on the soil type). " (super zapach, podobny do zapachu oryginalnego AK 47 od SS).

Efekt: "An easy-going smoke that goes together with a euphoric and subtle high. "

Cytuj

Our Maroc is a genuine outdoor cannabis strain. We wanted to stick close to its original ancestors so we specifically bred to obtain that sought-after, resinous pheno. We were able to come very close to that unique Ketama smell by stabilizing over several generations. To reduce flowering time we crossbred her with an Auto NL. And reduced the flowering time significantly. Flowering starts as early as mid July depending on your latitude. 

Buds are large, long and slender with an open structure that allows each part of the plant to to take best advantage of light. This budstructure allows her to deal with mould issues. The Maroc is a extremely productive with the buds covered in great amounts of thricomes. The open budstructure and the Moroccan genes make her naturally resistant to moulds and fungus. Although we suggest to be careful when growing in extremely humid climates. 

The Maroc has an amazing root development. Even with little water around she will still develop roots incredibly fast penetrating the soil deeper and deeper in search of water. For the best results, we suggest to plant this strain either outdoors or in greenhouse. 

It is important to keep in mind that in order to get its original taste and effect you would have to grow it in the Ketama region. But both European and North American growers can expect excellent aromatic buds, an early yield plus an impressive production. 

Someone calls it this a genuine old school smoke, because of its effect with that warm glowing feeling. The relaxing stone and yet clear head high typify this strain. Its inviting earthy and floral flavour together with its abundant trichome formation make this a very appealing and unique strain.

Cytuj

Odmiana nasion konopi, która zalicza się do czołowych odmian outdoor. Jest to odmiana prosta w uprawie, nadająca się do zimnych stref klimatycznych. Gotowa do ścięcia już we wrześniu. Maroc produkuje długie i smukłe z otwartą strukturą pąki o bardzo wysokiej proporcji kwiatów do liści – wytwarza ona bowiem więcej kwiatów niż liści. Maroc jest przeznaczony bardziej na dwór, ale również potrafi jakoś sobie poradzić w pomieszczeniu.

 

 

:lisc:

Strong Berry

Producent: Ak seeds

Linia genetyczna: Green Blackberry x Wczesny Skunk

Głównie indica

Zbiór indoor: 13 tyg (90 dni)

Zbiór outdoor: wrzesień (koniec września)

Wysokość indoor: 110 cm

Wysokość outdoor: 180 cm

Cytuj

Ten szczep marihuany oparty jest o genetykę Blackberry i wczesnego Skunka. W tej krzyżówce chodziło o stworzenie genetyki która by przyśpieszyła kwitnienie Blackberry. Powstały Strong Berry to bardzo mocna odmiana konopi indyjskich z poziomem THC rzędu 24%. Jest to najmocniejszy szczep z naszej oferty. Po za tym Strong Berry jest prosty w uprawie, nadaje się na outdoor w zimne rejony Europy. Rośnie niski jak na zwykłą odmianę bez autofloweringu, dlatego łatwo go ukryć przy uprawie na dworze.

Cytuj

To udoskonalone pod względem szybszego kwitnienia Blackberry. Skrzyżowanie Blackberry z wcześnie kwitnącym Skunem dało nam Strong Berry. Głównym kierunkiem stabilizacji tej odmiany było zachowanie gigantycznej mocy Blackberry ale tak, żeby nowa odmiana szybciej kwitła. Było to możliwe dzięki genetyce skuna. Powstał szybko kwitnący i bardzo mocny Strong Berry. Odmiana prosta w uprawie, nadająca się zarówno do domu jak i na dwór. Śmiało mogą ją brać profesjonaliści jak i początkujący.

 

 

:lisc:

Punk Devil Auto

Producent: Pan Pestka Crew

Linia genetyczna: Jack Herrer x Critical Auto

indica 70% / sativa 30%

Czas kwitnienia: 7-9 tyg (49-63 dni)

Wysokość: 80-120 cm

%THC: 18%

%CBD: niskie

Cytuj

PUNK DEVIL AUTO jest wdzięczną krzyżówką Jack Herer x Critical ,która daje zaskakująco wysokie plony o potężnej mocy biorąc pod uwagę stosunkowo krótki czas kwitnienia. Odmiana ta jest bardzo aromatyczna zapach cytrusów i kadzidła. Ponadto jest odporna na pleśń co jest jej ogromnym plusem . Działa jak typowa indica (zniewala ciało i umysł ) dodatkowo dobrze się sprawdza w łagodzeniu bólu.

Link to post
Share on other sites
 • Replies 59
 • Created
 • Last Reply

Top Posters In This Topic

Fotoperiod: 12/1,5
Box: 60x60x120

Podłoże:

 • uniwersalne podłoże Compo Sana - Super lekkie na balkon 40%
 • kokos  40%
 • podłoże do ziół 10%
 • wermikulit, pałeczki mikoryzy, papka humusowa i dodatki

Nawozy:

 • Compo BIO - organiczny nawóz do pomidorów z owczej wełny (50% wełny)  5 miesiecy działnia
 • W razie potrzeby Canna terra (vega, flo, rizotonic, enzym). 
 • BiohumusVit (ukorzeniacz)

large.IMG_20180319_215241.jpg.af40a36065ba84908c6f0dbbbb1dcff8.jpg

Link to post
Share on other sites

@Pasjonista Postaram się pokazać klonowanie. Nie wiem ile sztuk wyjdzie.

@Pandafriend 

Ten w okrągłej donicy to Punk Devil Auto. W kubeczku jest kolejny. Kiełkowały trochę truniej niż pozostałe.

Zielony Dom - Pałeczki specjalne "G" guano i helpery (bakterie helperowe)

 

large.IMG_20180412_162835.jpg.505d10c8ee8acc8e251d7d1e57b55232.jpg

Rośliny są już w docelowych. Będę jeszcze dosypywał jakąś mieszankę do donic bo jak widać nie są jeszcze wypełnione.

Rośliny w tym momencie pachną cudnie. Wystarczy potrzeć palcami łodygę i powąchać by poczuć super zapachy - ciężkie, ziemiste, ostre, pikatne, ropne.

 

 

 

Link to post
Share on other sites
 • Vito locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 • Recently Browsing   0 members

  No registered users viewing this page.


grower.com.pl

ganjafarmer.pl

dutch-passion.com

nasiona marihuany, nasiona konopi, feminizowane, sprawdzony, sklep, thc

royalqueenseeds.pl

zamnesia.com

GROWSHOP HEMP.PL

seedstockers.com

growbox.pl

meganasiona.pl


×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+