Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
hesi.nl grower.com.pl www.growbox.pl

Iskra

Completed growlog
 • Content Count

  403
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Iskra last won the day on January 17

Iskra had the most liked content!

Community Reputation

65

1 Follower

About Iskra

 • Rank
  Medical User Cannabis

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Medyczne zastosowanie Cannabis ,genetyka i growing.

Recent Profile Visitors

7,677 profile views
 1. Witam dalsza aktualizacja tym razem słabsza ziemia mi się trafiła dziś przesadziłem roślinki do docelowych donic .Dodatkowo zrobiłem oprysk roślin z 0.5litra wody z atami total care jakiś czas temu gratisowy dostałem
 2. Dobrze jest przepłukać ziemię dodatkowo wodą, ja ostatnio lałem wodę aż dołem czysta woda zaczęła lecieć.Jak przesuszyłem plony daje skórkę pomarańczy do słoika kawałek jabłka wilgotnego i wilgoć przechodzi na kwiaty a czasem lepiej wolniej suszyć szybciej zamknąć słoiku a potem trzeba kontrolować topiki w słoiku czy równo schną i codziennie wietrzyć po troszku .
 3. To jak masz zanieczyszczone plony bo po Water curringu masz neutralny zapach i smak dawno temu małą ilość wodą oczyszczałem jak masz prysznic możesz przepłukać ziemie i wodą samą podlewać tydzień dwa do 4a jak wcześniej robiłeś ?po Biobizz po biogrow smak psuje azot top max też taki mdły chyba wychodzi flush i sama woda 2tygodnie min.
 4. Siemanko ładnie się prezentują ja używam stymulatorów kwitnienia takie jak green sensation lub inne i zgodnie zaleceniami tydzień dwa sama woda z flushem i smaczek dobry a widziałem już są nawozy na koniec flo jak cana flush lub inne jak finisher ale nie stosuje jeszcze
 5. Cześć ładnie rośnie 8ball kush kiedyś miałem jedną roślinkę ma fajny smaczek kushowy pozdrawiam.
 6. Witam o to pierwsze dni moich maleństw te kubeczki z napisem Bu.. to Bubba's Gift kubeczki tym razem trochę większe przezroczyste mogę podglądać rozrost korzeni.Co do uprawy trochę się martwię o swoją kobietę wiem z wieloletniego doświadczenia o niepokojach i nie pewnego jutra system babiloński i pieniądze królują w życiu i są ponad życie w babilońskim systemie niestety widzę to codziennie trochę to słabe ale co zrobić żyjemy w takich czasach .
 7. Nazwa nasion i producenta: 3sztuki:Gorilla Zkittlez -Barneys Farms & 3szt.:Bubba's Gift - Humboldt Seed Organisation Rodzaj i moc lamp: Hps lumatek 250dimm-MH 250w Gib na wzrost i 250w Lumatek flo Fotoperiod (czas świecenia): 16/8 12/12 Namiot uprawowy / growbox, wymiary: 100×50×160 Rodzaj podłoża i wielkość donic: Ziemia uniwersalna 9litrowe doniczki. Nawozy: Bio Plagron ,plus dodatki takie jak sensation,atami bloombastic czy piranha na wzrost korzeni . Wentylacja, przepustowość (m3/h): td silent 160m3 wlot pasywny, flitr can orginal 150-200m3. Dodatkowe informacje: Witam moja kolejna fotorelacja eksperyment naukowy domowa uprawa konopi Indyjskich w celach leczniczych.Sprzęt jaki używam mam ten sam stary hps lumatek tym razem zastosowałem żarówkę Mh z powodu ze stara zgasła z przegrzania, pewnie z powodu zbyt długiego naświetlania około 17h a wiadomo, konopie naturalnie nie pobierają więcej światła jak 15h dziennie i dla tego w latach 80 zastosowano sposób naświetlania 12/1 ale ja głupi stosuje proste metody na początek daj jej około 15do16h światła wrzuciłem do wody 6nasion i 6nasion wykiełkowało mój błąd za dużo choć przeważnie z doświadczenia jedna roślina mi odpada lub choruje dlatego wole mieć więcej nasiona poleciały do wody na 24 po czym kiełki trafiły do ziemi :
 8. Wygląda jak dojrzała albo chyba ususzona miałem kiedyś tą odmianę dużo pije i jest silna bardzo dużą moc mają
 9. Witaj ciekawe masz geny chętnie będę oglądać twoje rośliny .
 10. Niestety thc nie legalne można za to siejke siać
 11. Koniec uprawy eksperymentu naukowego na koniec nie miałem głowy i zapomniałem aparatu nowy box już zmontowałem nie długo będę startował można pamiętnik przenieść do zakończonych pozdrawiam.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+