Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
growbox.pl hesi.nl grower.com.pl

Iskra

Completed growlog
 • Content Count

  305
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Iskra last won the day on October 13 2013

Iskra had the most liked content!

Community Reputation

22

1 Follower

About Iskra

 • Rank
  Medical User Cannabis

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Medyczne zastosowanie Cannabis ,genetyka i growing.

Recent Profile Visitors

7,374 profile views
 1. Ja się podzielę swoim doświadczeniem o tuż kiedyś miałem takie odmiany jak Sweet tooth,Utopia Haze,Holy Gral kush i jak zacząłem te mixy palić to mi się ciągle chciało odmiany działały jak viagra hehhe ?
 2. Witam ostatnio wyczytałam bardzo ciekawy artykuł który na pewno użytkowników ziela zainteresuje i pomoże- Źródło:Faktykonopne.pl
 3. Witam telefon musi być aktualny z numerem działającym bo na niego przychodzi sms z kodem do paczkomatu. Jak zdobyć numer chyba nie muszę pisać logicznie można dojść do wszystkiego, bezpieczeństwo jest najważniejsze przypominam moi drodzy wszystkim ale też trzeba pamiętać że tajne służby czuwają i jak ktoś mocno się szyfruje służby tracą swój cenny czas i przez to będą musieli was namierzyć,dlatego trzeba myśleć i przemyśleć kilka spraw aby się nie sparzyć pozdrawiam.
 4. Kup lepiej nową lampe
 5. Nie da rady przepali żarówkę 400w do żarówek 400w
 6. Warto przypomnieć w Polsce jest już dostępna Marihuana suszone kwiaty, dostępna w aptece na receptę aby ja dostać trzeba zapisać się do lekarza tu podaje namiary- Konopnylekarz.pl trzeba mieć udoukomentowaną chorobę i warto skorzystać jak ktoś bardzo potrzebuję dodam za nasz wspólny kolega z forum aktywista dostał już receptę i wykupił lekarstwo w Warszawskiej aptece a dokumenty pozwalają mu podróżować po całej Europie i innych krajach gdzie prawo zezwala do użytku medycznego .
 7. Ciekawe durbany podobno pozytywne zioło a i widać troszkę trudniejsza odmiana w uprawie.
 8. Ciekawe mi Unknown kush i Spice White devil fioletowe barwy pokazały jak na noc okno otworzyłem temperatura utrzymywała się w granicach 17sC.
 9. Trzymajcie temperaturę kupcie matę grzewczą na noc pod doniczki czy coś i będzie pięknie rosnąć fazawzrostu widzę grzejniczek w boxie postawił pilnuj tylko żeby pleśn się nie pojawiła Pinnaple chunk ma do 25%thc też się pięknie oszroni
 10. Witam widzę ze brak informacji o filmie Podziemie nadziei źródło Wolne Konopie " Wreszcie nadszedł czas na długo oczekiwaną premierę polskiego filmu o medycznej marihuanie “Podziemie Nadziei”. Film po raz pierwszy zostanie wyświetlony na festiwalu WATCH DOCS! Widzowie będą mogli ujrzeć przejmujące historie i świadectwa pacjentów z Polski oraz innych krajów Europy oraz Izraela, którzy używają konopi w celach medycznych. W filmie reżyser Johnny Bluz stara się odkryć to, czy marihuana rzeczywiście jest remedium na wiele schorzeń, na które medycyna konwencjonalna nie ma odpowiednich rozwiązań. Reżyser pokazuje w filmie dwa ścierające się ze sobą światy “podziemny” i “nadziemny”. W naszej opinii jest to jeden z najlepszych filmów dokumentalnych o medycznej marihuanie jaki kiedykolwiek powstał. Jesteśmy pewni, że poruszy serca wszystkich Polaków i będzie miał duży wpływ edukacyjny na polskie społeczeństwo! Projekcja rozpocznie się 8.12 o godzinie 18 w Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski. 83′ 2018 Polska reżyseria: Jan Bluz zdjęcia: Bartłomiej Bartosiewicz, Przemysław Chojnacki, Radosław Furmanek, Kamila Mysłek, Tomasz Ziółkowski montaż: Przemysław Chojnacki produkcja: BLUZ Media/ Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA Choć fakty są jednoznaczne, leczenie marihuaną wciąż wzbudza w naszym kraju sporo emocji. Tytułowe podziemie nadziei to środowisko polskich zwolenników medycznej marihuany – od chorych i ich rodzin, poprzez lekarzy, którzy proponują swoim pacjentom taką terapię, aż po działaczy ruchów legalizacyjnych i tych, którzy lecznicze preparaty sprowadzają z zagranicy lub produkują na miejscu. Nielegalnie, bo marihuana jest wciąż w Polsce zakazana. Autor filmu porównuje sytuację w Polsce i w Hiszpanii, Słowenii oraz Izraelu. Dyskusje z ekspertami i lekarzami nie pozostawiają wątpliwości – na penalizacji marihuany korzystają tylko narkotykowi dealerzy."
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+