Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
e-green-garden.pl goldseeds.pl dutch-passion.com

Iskra

Grower
 • Content count

  264
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

About Iskra

 • Rank
  Medical User Cannabis

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Medyczne zastosowanie Cannabis ,genetyka i growing.

Recent Profile Visitors

6,374 profile views
 1. Coś mi się przewidziało że chcesz posadzić więcej roślin no nic 50 litrów powinno wystarczyć choć lepiej zrobić zapas ziemi i mieć spokój na dłuższy czas tester ph na pewno się przyda trzeba sprawdzać ph wody i pilnować
 2. Cześć dobrze się zastanów nad zakupem, kup 100 litrów ziemi dobrej jakości koszt około 65zł W grow szopie możesz kupić butelkę nawozu100ml.na przykład alga weg.od pragronu za nie duże pieniądze jak masz mały budżet możesz kupić tańszą ziemię, ale to może ci się odbić na plonie, będzie mniejszy a jak kupisz dobra ziemię nie powinno być niedoborów I ładnie będzie rosło na samej wodzie, możesz też podpatrzeć innych ogrodników i zastosować wywar z pokrzywy jako nawóz na wzrost.
 3. Dzik kiedyś na out-doorze miałem, stare czasy i pamiętam że byłem fajnie zaskoczony nawet fotki gdzieś były..potem haszyk zrobiłem i po dłuższym czasie coś mi nie podpasowały i się tak zastanawiam czy sobie znowu nie spróbować.
 4. Masz dwa konta? mogłeś poczekać na odpowiedź to mogą być ślimaki kup niebieski slimakol i posyp w koło roślinki z 50cm od łodygi a nawóz jeszcze się wstrzymaj chwilkę z tydzien do czasu podawaj dobrą wodę z odpowiednim ph pozdrawiam.
 5. Witam macie 2 konta na forum widze 2takie same tematy hehhe to mogą być ślimaki kup niebieski slimakol i posyp w koło roślinki z 50cm od łodygi a nawóz jeszcze się wstrzymaj chwilkę z tydzien czasu podawaj dobrą wodę z odpowiednim ph pozdrawiam.
 6. Ładnie roślinki gratulacje plonów i smacznego mi wygląda na około 100g ale zobaczysz jak się wysuszą pozdrawiam.
 7. Ładna jeszcze nie miałem okazji uprawiać roślin z autoflo w środowisku indor, widzisz jakieś różnice w smaku i mocy w porównaniu do klasycznych odmian ? pozdrawiam.
 8. Wentylator raczej powinien być dobry ma regulator obrotów jak będzie za głośno chodził zawsze możesz zmniejszyć obroty i zastosować tłumik ja ogólnie używam wentylator silent td 160cm3. mały i cichy choć nie można regulować obrotów jedynie są 2 biegi umnie sie sprawdził chodzi 24h ze względu na zapach i cyrkulację powietrza. Najlepiej jak znajdziesz w poblizu growszop i sprzedawca Ci doradzi cały zestaw na gwarancji elegancko można zakupić obejrzeć pozdrawiam .
 9. Pięknie rosną automaty ładny las się robi możesz zapodac nawóz na flo rosliny zaczynają kwitnąć będą potrzebować jedzenia.
 10. Pięknie roślinki napisz jak działanie ja to cały czas jadę na sezonowych odmianach
 11. Ładnie zdrowa roślinka pozdrawiam.
 12. A od kogo Passion? będziesz rozmnażać out doorowe odmiany czy po prostu chcesz z testowac w boxie?
 13. Ładnie lecisz może zapodaj na ostatni raz pk.z canna flo pozdrawiam.
×

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page and RODO