Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
thc-thc.com seedstockers.com bac-online.pl

Iskra

Completed growlog
 • Content Count

  361
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  5

Iskra last won the day on October 6

Iskra had the most liked content!

Community Reputation

42

1 Follower

About Iskra

 • Rank
  Medical User Cannabis

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Zainteresowania
  Medyczne zastosowanie Cannabis ,genetyka i growing.

Recent Profile Visitors

7,535 profile views
 1. U mnie zdał egzamin regulator obrotów za 50zł możesz podglądać mój grow bo tez mam podobny projekt z tym ze mam uszczelnienie na drzwiach dodatkową warstwę białej foli do uszczelnienia boxa. Varii Speed,
 2. Siemanko widzę mało komentarzy dodam ze testowałem kilka filtrów i ten wypadł najlepiej a jak wszyscy pamiętają startowałem na eco filtr co starczały na 2uprawy potem zapach filtr przepuszczał ale przejdźmy do rzeczy 47dzien flo.roślin po przestawieniu światła 75dzien życia roślin powoli ale do przodu roślinki kwitną .
 3. Cześć Filtr mam taki jaki mi zdał egzamin a ten jest chyba najlepszy ostatnio miałem taki sam i mi rok czasu wytrzymał can orginal 160x200cm3.Za jakiś czas wstawię nowe foty teraz aparatu zapomniałem i fotek nie porobiłem.
 4. Lecą do góry ciężko je powstrzymać mogłem lepiej to ogarnąć musze myśleć powoli o nowym boxie macie kogoś kto robi boxy na wymiar ?
 5. 28 dzień flo dostały wodę z pożywką Masz zdjęcie z nawozami na pierwszej stronie to co mam to mi starczy na pół roku do roku jeszcze.
 6. Witam oto kolejny dzień mojego dziennika 23dzien flo od przełonczenia światła roślinki dostały alge blom na flo dwie roślinki są mniejsze i przestały pić wodę czy to brak światła a może brak tlenu albo miejsca lub słabszy gen nie wiem mam mało czasu aby doglądać roślin i widzą je tylko jak podlewam raz na kilka dni dopiero po zbiorach będę mógł postawić boxa u siebie na kwadracie
 7. Ładnie to wygląda i nowe sadzonki dużo fajnych genów
 8. Teraz podałam im 1ml na 1litr wody top maxa z biobizz aby przyspieszyć flo i jak wcześniej pisałem podałam im 1ml odżywki alge bloma Plagronu wszytko jest opisane wodę lekko obniżam ph i na razie to wszytko,trochę też usunąłem liści bo za gęsto było i dalej lst.
 9. Cześć u mnie poleciało, nie widziałem raptem 4 dni roślin które wodę wypiły jest to dzień 12 od przełonczenia światła na flo. Roślinki dostają około 1,3litra wody z dodatkiem 1ml alga bloom
 10. Witajcie dziś w końcu przełonczyłem światło na flo roślinki rosną,automatów w boxie jeszcze nie miałem tylko na outdoorze nie robiłem fim ostatnio miałem dużo na głowie i dużo pracy i mam mało czasu widzieć roślinki pozdrawiam. Dalsza kontynuacja fotki z 3.10.2019r. światło na flo 4dzien roślinki dostały Alga boom od Plagronu i staram się je trzymać na jednej wysokości pozdrawiam widzów każde pytania i wskazówki mile widziane .
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+