Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
growbox.pl hesi.nl grower.com.pl

zielonyzielarz

User
 • Content Count

  64
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

11

Recent Profile Visitors

168 profile views
 1. 7 tydzień 4 dzień Topy puchną i robią się bardzo brązowe, lepkie. Sour diesel wygina się w stronę światła które lekko odsunąłem bo myślałem że się przypala. Przykurzyłem po kwiatku z każdego krzaczka i są wydajne i smaczne. Planuje wycinkę w następnym tygodniu, jakie kroki powinienem ku temu podjąć aby rośliny były gotowe na sobotę?
 2. 5 tydzień, 4 dzień Kwiatki puchną w oczach, pozbyłem się żółtych liści jednak w dalszym ciągu pojawiają się, przede wszystkim u dieselka, rozumiem że w dalszym ciągu po prostu zrywać te żółte. Środkowy green gelatto ma fioletowe liście u szczytu, wygląda to bardzo ładnie niestety na zdjęciu nie byłem w stanie tego uwiecznić wystarczająco dobrze. Zauważyłem też coraz więcej brązowych trichomów.
 3. Zauważyłem że liść u sour diesela zaczyna się robić żółty, poza tym liście jednego z green gelatto mają dziwne plamki, znajdują się one na samym dnie i ciągle nakurwia na nie wentylacja. Postanowiłem dodać jeszcze trochę suchego nawozu do każdej doniczki. Może powinienem inaczej działać? Czy to może fałszywy alarm
 4. 4 tydzień flo. Na liściach pojawił się biały pyłek który w każdym gatunku pachnie inaczej(green gelatto pachnie trochę ciastkami) Nic złego się nie dzieje poza tym że sour diesel w jedną noc urósł prawie 10cm i przypalił liścia więc musiałem podnieść lampę do góry. Poza tym zastanawiałem się już nad suszeniem, powinienem wtedy pobierać suche powietrze z zewnątrz czy wypuszczać wilgotne z namiotu? Po czym poznam że już na nie czas? Zależy mi głównie na efekcie psychodelicznym. Według rqs jeszcze z 3-4 tyg ale wolałbym wiedzie wcześniej
 5. 3 tydzień flo Kwiatków coraz więcej i coraz większe, póki co wszystkie wyglądają tak samo. Same panny przestały się rozrastać wzdłuż.
 6. 2 tydzień flo Roślinki wytwarzają od środy piękne kwiatki, wygląda że jednak są to same samice. Zapach jest bardzo przyjemny.
 7. 1 tydzień flo. Dziś panny akurat po kąpieli. U każdej można zauważyć pistle. Będę uważnie obserwował czy nie ma tam zakamuflowanego pana. Problemów brak(albo ich jeszcze nie widzę)
 8. 4 dzień flo. Roślinki są naprawdę piękne a ogromny wzrost napawa mnie dumą. Zapach jest cudowny. Nie zauważyłem żadnych problemów poza tymi białymi końcówkami, nie powiększają się a reszta liści jest czysta więc narazie to zbagatelizowałem.
 9. Zauważyłem coraz więcej bialych plamek na końcówkach liści i parę na pojedynczych w obu kwiatkach. Podlewam destylowaną wodą. Powinienem coś im zmienić? Klimat nadal idealny więc wydaje mi się że problem może dotyczyć wody.
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+