Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
nasiona marihuany
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL ganjafarmer.com.pl

zielonyzielarz

Completed growlog
 • Content Count

  83
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16

Recent Profile Visitors

524 profile views
 1. A gdyby użyć do tego pochłaniaczy wilgoci w saszetkach? Ktoś może korzystał?
 2. No i rosną sobie pomału w dalszym ciągu widać różnicę w dniach, niestety jeden skunk zdech ten na lewo. No nic ziemia będzie w razie czego do innych doniczek dosypywana.
 3. To ciekawe, może spróbuję część roślin tak zrobić aby zmniejszyć ryzyko zjebania a przy okazji się czegoś nauczę
 4. Najsłabsze odrosty to tak będą ścinane, a jak to jest na bena tylko główna gałąź?
 5. 120x120x200 Zastanawiałem się nad LST, jeśli macie propozycje to chętnie wysłucham. Wiem że z siatką mógłbym pomyślec nad scrogiem. Na pewno nie chcę ich ciąć, boję się skrzywdzić 😁
 6. Witam na drugim podejściu, było trochę przerwy bo miałem niechcianego gościa ponad rok, pomyślałem że zwiększę ilość doniczek, dodałem też nowy wiatrak. Doniczki 11l z ziemią batmix plargon nawożone easy boost organic nutrition Od góry 9 x green gelato plus jeden przez przypadek critica, niżej 3 rząd od lewej critical, power flowe i northen light(tu nie pamiętam dokładnie który jest który) critical i skunk i na samym dole skunk i criticale. Pomiędzy kwiatkami jest różnica w dniach co widać po rozrośnięciu.
 7. Jako że zjebałem nie wysłałem zakończenia to teraz napiszę jak wyszło, niestety zdjęć nie posiadam jako że straciłem tamten telefon Zjebałem i podlałem jak amator topki power flowerów przez co spleśniały 😕 Za mocno panikowałem widząc żółknące liście przy topach. Ogólnie wynik wynosił ok. 320g najwięcej było z sour diesla.
 8. https://allegro.pl/oferta/phytolite-led-gx400-dualzamiennik-hps-600w-growbox-8428715925 Serio ogarnąłbym tym jedym panelem 120x120? Ewentualnie doradziliście jak zmniejszyć zużycie prądu?
 9. Wypisujcie gatunki indoor/outdoor gatunków które z jakiegoś powodu były dla was najlepsze. Smak, ilość czy może konkretna fazka.
 10. Tak myślałem że tylko do wege się zdadzą a do flo będą min 2 x 600W HPS potrzebne
 11. Co sądzicie o lampach plazmowych? Próbował ktoś? Czy dwoma 300w dam radę oświetlić boxa 350x150x200? Ewentualnie co byście wsadzili do takiego boxa żeby jak najmniej prądu pobierał.
 12. 7 tydzień 4 dzień Topy puchną i robią się bardzo brązowe, lepkie. Sour diesel wygina się w stronę światła które lekko odsunąłem bo myślałem że się przypala. Przykurzyłem po kwiatku z każdego krzaczka i są wydajne i smaczne. Planuje wycinkę w następnym tygodniu, jakie kroki powinienem ku temu podjąć aby rośliny były gotowe na sobotę?
×
×
 • Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+