Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

HPS 150, 250W | AK 47, AK 472, White Russian, Diesel Rider


Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Takie oto korzenie rosną na mojej mieszance. :happy:

large.IMG_20180128_120155.jpg.c681979e0fc870c76f377e0a5c64fd7e.jpg

To White Russian. Wypadł z Boksa bo trafiłem na kiepski fenotyp. Patykiwaty i wolno kwitnący. 

 

Dramatyczna sytuacja w boksie (wysokość roślin) wydaje się być opanowana. Coś jeszcze tego będzie. Wyszedł trochę pato-grow ale trudno :-) Foto w krotce... ^_^

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Smaku w użyciu jest gruby drut miedziany  pocięty w 15 cm kawałki zagięte w haki z obu stron. 

Rośliny tak połamane że tworzą gęsty dywan pod lampą która jest 10 cm od szczytow. Goła cooltube (bez odbłyśnika)  przy suficie który służy za odbłyśnik. 

:huh:

Jedyne pocieszenie to że super croping zwiększa poziom THC.

Teraz dostaną PK 13/14 bo za 3 tygodnie zbiory :konopia:

Zobaczycie co porosło to będzie skandal hehe

Aktualnie zamawiam nasiona pod klony na outdoor. Dobrze by było żeby spisały też się w boksie. Prawdopodobnie passion 1 i maroc.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Z dolnych partii i tak by nic nie było więc je ogoliłem. Światło tam nie dociera mimo iż prawie za każdym podlaniem robiona była porządna defoliacja.  Jest szczyt przy szczycie. Nie wiem jak one się pomieszczą kiedy spuchną już prawie się zakorkowały. :D

Teraz podsuszanie by korzenie dostały duży oddech tlenem. Następnie po raz pierwszy podlanie PK 13/14. Niech puchną :toptop:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+