Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
vaporizer premium
grower.com.pl growbox.pl hesi.nl

syn

Completed growlog
 • Content Count

  479
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzień 52; od przełączenia na kwitnienie mineło 12 dni; Dzień 55; 16 dzień kwitnienia 19-22 st. 60-70% wilgotność (w ciemności); 22-26 st. 60-70% wilgotność (w świetle); Dzień 58; 19 dzień kwitnienia 18-20 st. 45-60% wilgotność (w ciemności); 24-25 st. 45-55% wilgotność (w świetle); Musiałem zrezygnować z zawiesi i wszystkie lamy zamocowałem na trytytki. Nie moge sobie wybaczyć, że tak długo trzymałem na grow, a teraz mam niemieszczace się krzaki... Masakra. Nie jestem zadowolony Dzień 63; 24 dni od przełączenia na kwitnienienie. 18-24 st. 50-70% wilgotność (w ciemności); 24 st. 50% wilgotność (w świetle); co drugi podlanie nawozami - Canna Flores, Big Bud, Rhiztonica (caly czas pol dawki). Jak widać jakaś maskara wszystko przerosło, muszę pilnowac aby szczytów nie popaliło. Pierwsza uprawa pełnosezonów i sie mocno zdziwiłem. Na pewno za dużo ich wsadziłem i za dług trzymałem na gro. Aby do końca...
 2. Fajnie to wszystko wygląda, życzę powodzenia. Dużo odmian, elegancko. Przy następnym moim projekcie ściągne te podpory pierscieniowe od Ciebie bo niektóre odrosty mi się tak przechylają nawet aż do ziemi i przez to musze wszystkie roslinki sciaśniac obok siebie, żeby się nie przewalały... Mam pytanie odnośnie szyny - czy jest możliwośc zamontowania dwóch lamp na jednej szynie, czy trzeba dwie szyny? Nie mogę odpalić filmiku (słaby net) - lampa chodzi cały czas w prawo i w lewo tak?
 3. Dzień 48; 9 dzień kwitnienia; 19-22 st. 60-70% wilgotność (w ciemności); 22-26 st. 60-70% wilgotność (w świetle); podlewanie w tym dniu przed zgaszeniem światła czystą wodą berz nawozów o pH 6,2; przy okazji usunięcie żółtych dolnych liści; poprzestawianie wyższych roślin na obrzeża; ogólnie od czasu przełącznia na kwitnienie rośliny mega poszły w górę, lamy musiałem podnieść maksymalnie w góre. Pytanie - czy jak już na prawdę nie będzie miejsca mogę łamać te szczyty które będą za blisko lamp w okresie kwitnienia? 49 dzień; 10 dzień kwitnienia; 19-22 st. 60-70% wilgotność (w ciemności); 22-26 st. 60-70% wilgotność (w świetle) Dzień 50; 11 dzień kwitnienia 19-22 st. 60-70% wilgotność (w ciemności); 22-26 st. 60-70% wilgotność (w świetle); w tym dniu oprysk roślin Canna Cure'em przed włączenie światła. Rośliny średnio 1,10 m mierząc od donicy. Niektóre naprawdę mają blisko do lampy. Co tu robić żeby się nie popaliły szczyty? Moje wcześniejsze autoamty były dużo niższe, zaczynam mieć obawy...
 4. Zmiana cooltube na coś lepszego - co masz na myśli Dr Greenthumb? Mam jeszcze do nich takie daszki, może warto założyć? 12/12 przełączyłem w 40 dniu czyli tydzień temu.
 5. Witam! Prawie wypalone wszycho z ostatniego grow, a więc ruszyłem z pierwszą moją uprawą pełnosezonówek tym razem Tangilope od DNA - mialem okazje palic w coffeku i stad pomysla na ta odmiane, bardzo mi przypasowala Jak zwykle mile widziane wszystkie rady. Nasiona: DNA - Tangilope Oświetlenie: Pierwszy tydzień 200W CFL potem 3x żarówka hybrydowa Elektrox 600W - DUAL (HPS+MH) w cooltube z wentylatorem Prima Klima Ø150 420/800m3/h Fotoperiod: 18/6 - wzrost; 12/12 - kwitnienie Box: 300X150X235 cm Podłoże: Canna Terra Professional Donice: Okrągłe 20 litrów - 30 szt. Nawozy: Canna-Rhizotonic, Canna-Terra Vega, Canna-Terra Flowers, Canna-PK13/14, Advanced Nutrients-Big Bud, Wentylacja: Wentylator promieniowy Prima Klima Ø160 max. 800 m3/h podłączony do filtra węglowego Prima Klima Eco Ø160x650mm 800-1150 m3 + 4 x wentylatory mieszające Kiełkowanie zacząłem 7 września; 9 września wsadziłem wykiełkowane nasiona; 18 września przesadziłem do dużych donic 8 dzień 10 dzień 16 dzień 17 dzień - lekki trening, ściągnąłem szczyty haczykami do ziemi; temp. 26-28 st.; wilgotność 60-70 %. Podlewanie czystą wodą ph 6,3 Dzień 20 24 dzień - podlewanie z Rhizotoniciem + Canna Grow ph 6,3 temp. 26-28 st.; wilgotność 60-70 % I tu pojawił się problem, który nie ustępuje do dziś - ktoś wie co to może być? Przy uprawie automatów nie spotkałem się z takim problemem. 26 dzień - podlewanie ph 6,0-6,1 - postanowiłem obniżyć ph bo się okazało że miałem popsuty ph metr i o 0,3-0,4 zanizał wartości ph. Przez to 3 razy z koleii podlewalem czysta woda z ph 6,0-6,1 Wyżej opisany problem z jedną panienką dalej nie ustępuje 37 dzień - podlewanie 1,5 l na każdą donice; co drugie podlewanie z nawozem Rhizotonic+Terra Vega; ph 6,3; raz w tygodniu spryskiwanie Canna Cure'em; temp 26-28 st. wilgotność 60-70% Z drugą rosliną pojawił się taki nietypowy problem z dwoma liściami - od razu je usunąłem - czym to jest spowodowane? 40 dzień - strzyżenie dolnych martwych liści oraz odrostów do których nie dociera światło; niektóre odrosty zaczeły się przewalać musiałem je podeprzeć kijkami; rośliny stały się wysokie; w tym dniu postanowiłem przełączyć światło na 12/12 i rozpocząc fazę kwitnienia. ph 6,3 Wyżej wymieniony problem zawiniętych liści do dołu i błyszczących liści dalej niestety ustąpił... 45 dzień; 6 dzień fazy kwitnienia; podlewania ph 6,3; co drugie podlewania z nawozami Rhiztonic + Terra Flores (pół zalecanej dawki przez producenta); oprysk raz w tygodniu Canna Cure'em Rośliny się rozrosły do góry, zaczyna brakować mi miejsca co tu zrobić? Automaty były o wiele niższe... Aż starch pomyśleć co będzie za kilka tygodni.
 6. Czołem! Udało się :) Przede wszystkim ślę dziękówki dla Was wszystkich za wsparcie przy tym projekcie. Wszystkiego wyszło 1140g. Plon bardzo lekki 1 g wygląda jak 2 g. Topy nie są zbite, suchary takie. Podobno pełnosezonówki mają bardziej zbite od automatów. Kolejny projekt pełnosezonówki.Mam wrażenie że te większe suchary lepiej klepią niż te mniejsze, pewnie dlatego, że są z niższych prati. Bardzo bardzo mocny cytrusowy zapach. Dobry smak :) Teraz wszystko trzymam w słoikach i co jakiś czas otwieram. Zastanawiam się czy nie wrzucić jakiś skórek od cytryny, żeby to niebyło takie suche, czy lepiej nic nie wkładać ? Przepraszam, że tak długo zwlekałem z upem, ale przez poniższy stan rzeczy troche się za bardzo rozleniwiłem ;)
 7. Dzień 105! Koniec tego dobrego. Nie wszystkie kwiaty mają bursztynowe włoski ale większości mają. Jednak zdecydowałem ściąć wszystko na raz, ponieważ nie mam miejsca i musze suszyć w boxie. Bardzo długo to wszystko trawało. NIedługo wrzuce wynik
 8. 93 dzień! Jeszcze je trzymam. Niektóre wpadna pod kose w najblizsza sobote, reszta może tydzień później. Ma plan ściąć tylko te ładne dojrzałe szczyty a dół jeszcze zostawić na chwilę, można tak? Ładny słodki cystrusowy zapach się unosi. Nie wiem co by było gdyby nie było filtra węglowego, bo robi robote. Wilgotność utrzymuje do 40%. temepratura do 28 st. Prawie wszystkie liście roślin już żólte. Lece do końca na samej wodzie. Wynik nie będzie zadawalający ale za to bede miał co kurzyć. Kwiaty nabrały wagi i zaczeły się przechylać, musiałem je podeprzec kijkami.
 9. Jeszcze gdyby ten las miał grubsze szyszki to byłbym najszcześliwszym leśniczym ?
 10. Dzień Dobry! Dziś mój UP. Dzień 76, temperatura w dzień 27 st. Celsjusza; 31% wilgotności. Ostatnie 3 podlania zrobiłem tylko wodą o ph 6.2, 2l na 20 litrową donice, nadmiar z podstawki usuwałem. Wczoraj podlałem dopiero z nawozem Canna Terra Flores i Big Bud o ph również 6.2. Myślałem, że się wyrobie na święta i będe miał miłego zajączka ale przez te ich trenowanie wszystko się wydłużyło i zbiory pewnie dopiero grubo po świętach... Poniżej foty. Pozdrawiam A to już nie CREAM MANDARINE XL AUTO, tylko wcześniej wspomniany w growlogu CRITCAL +2.0 AUTO od DINAFEM (bardzo fajnie i zdrowo rośnie).
 11. Przy automatach praktykujesz jakiś trening czy puszczasz wolno? Ja na początku tej uprawy zrobiłem LST i nie wiem czy to się będzie opłacało, na pewno wydłużyło chyba cały okres rośnięcia.
 12. Mowisz zimno i wilgotno, prosze rozwin swoja wypowiedz w jakiej najnizszej temperaturze i jakich warunkach wilgotnosci uprawiales automaty. No i powiedz prosze 1180g z ilu krzaczkow wyszło? Ja przy wyborze automatu sugerowalem sie artykulem ktory kiedys znalazlem w Soft Secret z 2015 roku. Autor artykułu Jaypp osiagnął z 9 roślin 620g, co mi bardzo zaimponowało ? Poniżej fragment artykułu dla zainteresowanych.
×

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+