Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Tytuły piosenek - muzyka chillout - reggae - rap - hiphop - rock - koncerty - teledyski - premiery płyt - stary temat


Gość

Recommended Posts

Mi się zajebiście podobają te oto piosenki:

Buszu-ja pale

Piotr Bukarczyk-Sznurek

Vavamuffin-To on

Vavamuffin-Prawda policyjna

Ras Luta&Hemp gru-Rób co musisz

Kaliber44-Język polski (wiem miało by reggae ale to jest naprawdę spoko)

Grubson-Nie nie nie

Hemp gru-droga (patrz /)

Fundacja-jaram

Jasna liryka-Legalized

To by chyba było na tyle. Każdemu polecam przesłuchanie tych nutek naprawdę są zajebiste ;-)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 598
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Ja od siebie polecam całą nową płytę DonGURALesko- Totem leśnych ludzi ;D bębny naszych praszczurów dają dajmy efekt lub burza między kawałkami,

albo kawałek z tej płyty "goryl". najlepszą ostatnia zwrotka Grubsona ;D

jak i fajny do rozkminy refren z kawałka "Betonowe lasy mokną"

polecam gorąco ;D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Don Santo - Introduce to Performance
„Introduce to Performance” – długo zapowiadany pierwszy album tyskiego producenta – Dona Santo – w końcu cieszy się swoją internetową premierą! Już teraz możecie pobrać cały materiał!
Ta płyta była długo gotowana i przyprawiana, napotkała również na kilka niesmacznych chwil w związku z czym premiera wciąż była odwlekana. Jednak pomimo wszystkich problemów macie ją przed sobą, a w zamian za długi czas oczekiwania na tę potrawę Don dorzuca małą niespodziankę w postaci kilku dodatkowych kąsków. To co możecie usłyszeć po odpaleniu tej płytki to nie tylko kilka rap-nut, ale i elektroniczne brzmienia! Czy warto było czekać na to danie? Sam skosztuj!

Zachęcamy również wszystkich do kontaktu z Donem na www.myspace.com/santiagobeatz lub santiagobeatz@gmail.com.
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • 4 tygodnie później...
Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+