Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Tytuły piosenek - muzyka chillout - reggae - rap - hiphop - rock - koncerty - teledyski - premiery płyt - stary temat


Gość

Recommended Posts

  • Replies 597
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Juz za 3 dni premiera płyty O.S.T.R. "Tylko dla dorosłych"
Zapraszam na strone asfalt.pl gdzie jest opis płyty i singiel do odsłuchu.Płyta do kupienia na asfaltshop.pl
Płyta bedzie zajebiscie wydana w gift boxie.Bedzie dołączony komix.Polecam,kupcie orginał.


Ostatnio też była Szczecinska premiera płyty PMM "Rap, stresy, hulana, interesy" .Ogólnopolska premiera płyty - 27 Luty 2010
Mozna zamawiać na prosto.pl

Mozna kupic w wersji CD lub w wersji legalnych mp3.

EDIT 26 02 2010 : Już dzisiaj (26.02) jest premiera płyty O.S.T.R. "Tylko dla dorosłych".Płyta jest wydana w gift boxie,w srodku jest płyta CD w pudełku + komix plus jeszcze jedna płyta która wygląda jak zwykła czysta płyta,ale to nie jest czysta płyta,zawiera nowe zajebiste kawałki. Polecam. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Tekstowo to najbardziej hardcore’owa płyta w dyskografii O.S.T.R. i powrót do stylu z jego pierwszych albumów. Płycie towarzyszyć będzie komiks autorstwa Grzegorza „Forina” Piwinickiego (www.projektowanie.org). Komiks jest uzupełnieniem płyty, choć w takim samym stopniu płytę można uważać za soundtrack do komiksu.

O.S.T.R.: „Pomysł na płytę dojrzewał przez ostatnie 6 lat. Pierwszy raz pisałem teksty według z góry obranego scenariusza. Nie mogłem sobie przez to pozwolić na jakikolwiek brak konsekwencji w pisaniu tekstów. Starałem się stworzyć album w konwencji jakiej wcześniej nie było. Ze względu na oryginalność projektu chcielibyśmy resztę szczegółów zachować w tajemnicy do samej premiery… By znaleźć odpowiednią ilość brzmień przekopałem około 1000 polskich i nie polskich płyt winylowych, co tylko utwierdziło mnie w przekonaniu, że dobre winyle są wśród nas na wyciągnięcie ręki.”

Od strony technicznej płyta powstawała na bardzo zróżnicowanym sprzęcie: Yamaha RM1X, Yamaha Motif, Nord Lead 2X, Moog Little Phatty. Ze względu na brzmienie, jako sekwencera użyto stację Akai MPC 5000. Autorem wszystkich cutów jest oczywiście DJ Haem (jedyny gość na płycie).

Album będzie wydany na niezwykle wysokim poziomie edytorskim, zarezerwowanym do tej pory dla limitowanych wydań kolekcjonerskich. Klasyczne plastikowe pudełko z krążkiem, oraz odrębnie wydrukowany komiks schowane będą razem w sztywnym tekturowym gift boxie… ale to tylko część niespodzianek jakie czekają na nabywcę „Tylko dla dorosłych”…

Tracklista albumu:

1. Tak to się zaczęło
2. Przez stress
3. Konsumpcjonizm
4. Spalić gniew
5. To potrwa sekundę
6. Śpij spokojnie
7. Walka z wrogiem
8. Nie wszystko co złe
9. Żywy lub martwy
10. Nie odwracaj się
11. Za drugim razem
12. To nie czas
13. Dowód w Twoich rękach
14. Klucz do zagadki
15. Przemyśl to sobie

Premierze płyty towarzyszyć będzie równie bezprecedensowa trasa koncertowa „Tylko dla dorosłych”. Gościem blisko 3 godzinnych występów O.S.T.R., DJ Haema i ŁDZ Orkiestry będzie Cadillac Dale (Detroit USA).

19-03 Warszawa Stodoła
20-03 Katowice Mega Club
21-03 Wrocław WZ
25-03 Łódź Wytwórnia
26-03 Kraków Studio
27-03 Poznań Eskulap
28-03 Gdańsk Parlament


PŁYTA JUŻ JEST, WIĘC DO SKLEPÓÓÓW MARSZ !! :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Chciałbym dodać ze do płyty dołączony jest komix + jeszcze jedna płyta CD na której są nowe,zajebiste tracki.Czyli 1 płyta to taka historia a druga płyta to chyba dodawana jest w ramach jakiegos bonusu,na tej 2cd jest 18 nowych,zajebistych tracków.Wszystko zapakowane jest w kartonowy gift box. POLECAM.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+