Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Tytuły piosenek - muzyka chillout - reggae - rap - hiphop - rock - koncerty - teledyski - premiery płyt - stary temat


Gość

Recommended Posts

  • Replies 597
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 tygodnie później...
I to nie zależy od gatunku,

no nie do końca jest tak jak mówisz- akurat słuchanie drumów na głośniczkach o minimalnym zakresie częstotliwości powyżej 200 hz mija się z celem ponieważ większość kawałków opiera się na niskiej linii basowej jak sama nazwa wskazuje.

O widze pawlak, że na zajebkach to ty pewnie nosisz głosniki ze sobą i wzmacniacze. :) człowieku jak idziesz gdzieś w las to nawet kawałek jeden jak w ucho z fona wpadnie to jest cudownie :).

Generalnie nie przypierdalam się że ktoś tam sobie nosi w telefonie jakieś utwory i sobie ich słucha na leśnych przechadzkach, ja tylko uważam że śmiesznym jest mówienie że

jazda
kiedy tej "jazdy" na takim sprzęcie poczuć nie można.

poniżej lista kilku klasycznych kawałków wartych obczajenia, a w zasadzie podstawa do dalszego zgłebiania tej muzyki

LTJ Bukem- Atlantis

Origin Unknown - Valley of the shadows

Shy FX & UK Apachi - Original nuttah

Teebee - Silent Depths

Concord Dawn- Morning Light

póki co kilka takich podstawowych z czasem tę listę będę uzupełniał

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

dokladnie tak bez dobrego woofera ta muzyka traci swa wartosc bo nie czuc bassu w brzuchu a te kawałki co sa wyrzej musze zaraz przesłuchac na moim JBL

Origin Unknown - Valley of the shadows pawlak dzieki za ten kawałek bo zajebiscie mi wpadł w ucho bo bas ma zajebisty a ja to normalnie kocham jak ganje 

jak mozesz podeslij jeszcze jakies fajne tytoły Shy FX & UK Apachi - Original nuttah cos w stylu tego to bede wdzieczny

a od siebie podesle kawalek dj hype tarantula tez fajnie nakreca

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Oooo, drumy najlepsze na rower :D. Nie ma to jak założyć studyjne słuchawy i rowerem na długi trip po lesie :D. Moje ulubione kawałki:

Aphrodite - Crater

Pendulum vs. Freestylers - Painkiller

Pendulum - Propane Nightmares

I trochę z innej pułki, ale mający w sobie trochę industriala chociaż :D:

Celldweller - One Good Reason

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+