Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Tytuły piosenek - muzyka chillout - reggae - rap - hiphop - rock - koncerty - teledyski - premiery płyt - stary temat


Gość

Recommended Posts

Shpongle:


Divine Moments of Truth


Once Upon a Sea of Blissful Awareness


Dorset Perception


Around The World In a Tea Daze



Ogólnie cała ich dyskografia jest zajefajna ;) tak jak i Hallucinogena (jednym z członków Shpongle jest właśnie założyciel Hallucinogena), którego próbki tu wam prezentuję :D:


Goa Trance


LSD

Polecam też Akirę Yamaoke ( :D), tworzył on głównie muzykę do Silent Hilla, ale powiem wam, że niektóre kawałki są mega odjechane :shock:, tylko dla odważnych :D (np. Innocent Moon)
Tutaj akurat taki bardziej lajtowy z jego kolekcji :D:


Never Forgive Me, Never Forget Me


Życzę miłego słuchania ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 597
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

hehe, sprawdzcie jaki macie sprzecik grajacy :D Podczas zabawy z dzwiekami wyszlo mi ciekawe brzmienie, wiec zrobilem z tego użytek :twisted:

link wygasł


Sluchajcie do konca, wtedy bedzie dopiero pelny efekt :D


pzdr! :peace:

PS. Lepiej sciagajcie i odtwarzajcie z jakiegos winampa czy czegos, niz ze strony - lepsza jakosc :wink:


btw. nie wiedzialem gdzie to umiescic

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Oj Bass Testów to ja nacykałem kilka lat temu :D. To jest najwyżej ścieżka jakby z jakiegoś audio generatora, ale mnie wczoraj na fazie w słuchawkach poskładało :zbakany: :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wsumie racja :D no ale to nie mial byc zaden track, czy tam kawalek z kickiem i dodatkami, tylko same takie dzwieki :D

A dzwieki wydobylem z urzadzenia o nazwie Thor Polysonic Synth. Mogl bym to jeszcze bardziej przesterowac, ale to by raczej juz za ciekawe nie bylo :o

Jak bede mial troche czasu to przerobie to i zrobie z tego taka psychodele ze choj :razz: :peace:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+