Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Tytuły piosenek - muzyka chillout - reggae - rap - hiphop - rock - koncerty - teledyski - premiery płyt - stary temat


Gość

Recommended Posts

  • 2 tygodnie później...
  • Replies 598
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Obydwie te plyty zasluguja na uwage, Slon stworzyl zajebista koncepcje na plyte, jest bardzo ciekawy klimat i dobre wykonanie. 3W - wiadomo, maja unikalny styl.
6 czerwca wychodzi Fabula i WFD, na obydwie czekam z niecierpliwoscia, moga to byc bardzo dobre produkcje. Bitow na WFD sadzac po liscie producentow beda klasyczne, dzieki czemu moze chlopaki stworza klimat jak za czasow Nastukafszy. Pieknie by bylo. :D

Dzisiaj wyszedl mixtape Solara - Na Fali. Polecam sprawdzic.
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Na Wolnych Konopiach(i pewnie nie tylko), było info, że wczoraj była premiera płyty, ma ktoś może jakieś namiary na nią? Albo może ktoś ją ma i może udostępnić? :)
Kiedy będzie można ją nabyć, jeszcze nie wiadomo, a chętnie bym przesłuchał już teraz ;)
Z góry dzięki, za linki itp :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Doslownie teraz, w tym samym czasie jest o tym dyskusja na OP.

Premiera byla wczoraj, na marszu beda rowniez rozdawane, w internecie bedzie do pobrania po marszu. I tyle.

Uszanujcie trud wlozony w ta plyte i tym samym ta decyzje i jak dostaliscie plyte, to nie wystawiajcie jej na necie.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Właśnie zobaczyłem tą dyskusję na OP - sorki, nie wiedziałem, że tak jest postanowione :)

W takim razie cofam prośbę :)

A mam pytanie jedno - na OP, dawno temu, było info, że płytki będą wysyłane, czy dalej jest taka możliwość?

Przesłuchać to jedno, ale chciałem też kupić, żeby mieć własny egzemplarz :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Inny link :)

I ponawiam pytanie:

A mam pytanie jedno - na OP, dawno temu, było info, że płytki będą wysyłane, czy dalej jest taka możliwość?

Przesłuchać to jedno, ale chciałem też kupić, żeby mieć własny egzemplarz :D

tylko tam jest napisane, że musi być minimum 1k osób, a nie wiem czy się tyle nazbiera, dlatego chciałem się upewnić :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+