Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Tytuły piosenek - muzyka chillout - reggae - rap - hiphop - rock - koncerty - teledyski - premiery płyt - stary temat


Gość

Recommended Posts

  • Replies 597
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

jedyny artysta, ktorego kupilem chyba wszystkie plyty. jak bede mial troche czasu to sie musze do sklepu przejsc :D

Teraz to troszke ciężko bedzie dostać płyte Ostrego w Empiku,dopiero za pare dni powinno być git,bo ludzie teraz odwiedzają sklepy zeby kupić nową płyte Ostrego.Najnowszą płyte Ostrego jak i inne płyty można zamawiać na asfaltshop.pl .Ja tam zamawiałem płyty to szybko przyszły.

Nie mam aparatu to znalazłem zdjecie w internecie.Tak wygląda płyta,komix,druga płyta i gift box.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Ostatnio odkryłem NAJBARDZIEJ WKRĘCAJĄCĄ muzę z jaką zetknąłem się w życiu w tym odpowiednim stanie umysłu.

Jest to kapela The Prodigy i ich najbardziej wkręcająca płytka "Music for jilted generation". Po prostu NIESAMOWITE co tam się dzieje.

Cód-miód. Płytka obowiązkowa do przestudiowania :))

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Rahim "Podróże Po Amplitudzie" Limitowana ed.

Autor: Kondzikm , wiarygodność wysoka Rahima nie trzeba przedstawiać słuchaczom polskiego hip-hopu. Dzięki swojej działalności w 3-X-Klan, Paktofonice, Pokahontaz i założonej przez siebie wytwórni MaxFloRec jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych postaci tej muzyki. Fryderyk, AS Empiku oraz nominacje do Paszportu Polityki za płytę Kinematografia, setki zagranych koncertów, eksperymentalny projekt z L.U.C.iem czy zaproszenia do współpracy przy realizacji projektów filmowych i spektakli teatralnych są dostatecznym dowodem, że artysta dawno wykroczył poza ramy hip-hopowe. Zdobyte przez lata doświadczenia dziś owocują ciekawym materiałem pod tytułem "Podróże Po Amplitudzie"

Pod takim tytułem Rahim wydaje swój pierwszy solowy album. Po kilku latach oczekiwań z początkiem marca płyta ujrzy wreszcie światło dzienne. Artysta kilka lat nosił się z zamiarem wydania solowego materiału, jednak płyta powstała w przeciągu ostatnich 4 miesięcy. Siedemnaście nowych kompozycji zabierze słuchacza w podróż po amplitudzie życia. Spójny, ale zróżnicowany materiał, zawierający utwory bardzo introwertyczne jak i kilka zarapowanych na luzie piosenek czyni z tej płyty, krążek na różne okazje, jednak na pewno nie do słuchania w tle. Kwintesencja dojrzałego stylu rapowania, doświadczenia życiowego i przez lata kształtowanego światopoglądu powoduje, że teksty przykuwają uwagę odkrywając swą głębie przy kolejnych przesłuchaniach. Muzyka jaką przygotowali zaproszeni producenci doskonale pasuje do tekstów. Rahim tym razem skupił się na rapie pozostawiając stronę muzyczną utalentowanym kompozytorom, jednakże dobrał współpracowników w taki sposób aby oni wnieśli coś swojego do tego albumu pozostawiając jemu pierwszoplanową rolę. Ciekawe aranżacje, dynamika i brzmienie bitów doskonale uwypuklają teksty, które niezależnie od klimatu zawsze są o czymś.

Płyta jest już w tłoczni, a co za tym idzie od dziś można ją zamawiać w przedsprzedaży w sklepie MaxFloRec. "Podróże Po Amplitudzie" to 17 utworów wyprodukowanych przez różnych producentów takich jak: Di.N.O, Vixen, Ńemy, Stahu, Mti czy Grafit. Wśród gości pojawią się min. Abradab, GrubSon, Śliwka, Fokus i Lilu. W nadchodzący weekend zaprezentujemy teledysk do utworu "Darkside" autorstwa Przedmarańczy.

Tracklista:
01. Podróże
02. Sekunda
03. Kawałek ft. Majkel i Bu
04. Dzisiaj ft. Minix
05. Darkside
06. Fejm ft. Abradab i Grubson
07. Napinka
08. Kropeczka ft. Fokus i Śliwka
09. Ciii
10. Pasażer
11. Zachęta ft. Ńemy
12. Wiersz
13. Padrone
14. Można? ft. Lilu i Grafit
15. Dinozaury
16. M-ów ft. Fokus i Puq

bonus: Taniec ft. Emilia

W utworze "Wiersz" wykorzystano fragmenty "Dziadów" A.Mickiewicza, które wybrała Agata Galas.

Teksty: Rahim oraz Abradab, Emilia, Fokus, Grafit, GrubSon, Lilu, Ńemy, Puq i Śliwka

Muzyka: Di.N.O (05,09), Grafit (12,17), Mti (10), Ńemy (01,03,11,14), Stahu (04,06,13), $.K.W. (15), Vixen (02,07,08,16)

Skrzypce: Olga Kwiatek (05,13) Gitara: Robert Cichy (01) Cuty: DJ Bambus (04)

Realizacja wokali: Grafit. Miks nagrań: Snobe (miksnagran.pl). Mastering: Marcin Cichy (plugaudio.eu)

Projekt okładki i ilustracje: Piotr Cieśliński

Premiera rynkowa płyty: 5 marca 2010

Płytę dostępna będzie także w edycji limitowanej, można ją zamówić pod tym adresem. O niepowtarzalności wersji limitowanej płyty Podróże Po Amplitudzie stanowi jej wyjątkowa okładka 3D oraz niewelki naklad. Płyty będą ręcznie numerowane oraz podpisane przez jej autora. W środku znajdzie się nakleję, której nie dostaniecie z żadnego innego źródła, a tylko i wyłącznie z płytą.
Polecam! Jaram się!

 

Rahim "Podróże Po Amplitudzie" Limitowana ed.
 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Był już temat o Drum'n'Bass, a teraz czas na DUBSTEP. Z definicji wiki:
 

Gatunek elektronicznej muzyki tanecznej, który ma swoje korzenie w scenie UK garage i Reggae Dub, i który powstał na przełomie 1999 i 2000 roku w Londynie. Muzycznie, dubstep charakteryzuje ponury i mistyczny klimat, łamany rytm (w tempie od 138 do 145 bpm często z werblem uderzającym co drugi takt, tzw. halfstep) i położenie nacisku na bas. Dubstep to mroczna odmiana 2Step Garage mocno przesiąknięta elementami dubowymi (ciężkie basy, przestrzenie i delaye).


Chciałem się dowiedzieć czy ktoś na tym forum słucha tego gatunku muzyki na fazkę? :)





Jeśli komuś się spodoba mogę podrzucić więcej takich wałków;)
Odnośnik do komentarza
Share on other sites







Nie chcę robić już takiego bałaganu dlatego polecam sprawdzić jeszcze produkcje tych panów ;)
(Wpiszcie sobie na youtubie)

Datsik
The Widdler
Benga
Caspa
Rusko
Cluekid (wałek Halogen - kozak)
Ganja White Night


Postaram się uzupełniać ten temat o dubstepowe perełki w wolnych chwilach :)
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+