Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Tytuły piosenek - muzyka chillout - reggae - rap - hiphop - rock - koncerty - teledyski - premiery płyt - stary temat


Gość

Recommended Posts

  • 2 miesiące temu...
  • Replies 597
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 tygodnie później...

Na myśl przychodzą mi teraz 3 kawałki ( jest ich duuuuuuuuuużo więcej). Niosą ze sobą sporą dawkę emocji i gdy znajdujemy się w odpowiednim stanie umysłu ( :zmiazdzony:  ) pobudzają wyobraźnię tak, jak nie przymierzając kilogram LSD zaplikowany każdą z możliwych dróg w czasie krótszym niż wymówienie słowa palonko.

 - Muzyka Vivaldiego w wykonaniu Ankh. Na ostrej bani można niemal dotknąć ręką dźwięków z głośnika :bongo:


http://makumba211.wrzuta.pl/audio/81v0dHwK5ez/kat_-_purpurowe_gody - kolega kiedyś to puścił na bańce. Trochę poryta, ale po kilkukrotnym przesłuchaniu doszedłem do wniosku, że wymiata i wciska w fotel z siłą taką jak F-16 po włączeniu podwójnego dopalacza. Cały utwór ocieka tajemniczością i mistycyzmem, choć niektórym może wydać się śmieszny, a niektórych obrazić.

Podstawą są tu dobre głośniki i nie żałować przeżyć muzyczno-akustycznych sąsiadom i pierdolnąć głośność na fulla, podkręcając basy na maxa. :zmiazdzony: 

Jeżeli ktoś zna muzykę podobną do tej, którą tu sprezentowałem, jest uprzejmie proszony o zamieszczenie linków w tym temacie.
Pozdrawiam!
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+