Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Zestaw Growbox dla początkującego


Hermetyczny  Mag

Recommended Posts

Witam wszystkich :) Od 3 lat jestem stałym czytelnikiem forum i zdecydowałem się na własna uprawę. Chciałbym zakupić kompletny zestaw (lub skompletować samemu - w tym wypadku prosiłbym o pomoc w postaci dokładnej rozpiski ), czytając wasze relacje troszkę zagubiłem się w dużej liczbie specjalistycznych informacji i mimo iż nabyłem podstawy wiedzy teoretycznej o samej uprawie , to brak praktyki i doświadczenia połączony z nieznajomością sprzętu zaprowadził mnie właśnie tutaj :) chciałbym zakupić  namiot ze sprzętem na 4/6 roślinek  , pomóżcie proszę panowie :) ( budżet do 2tys). 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witaj. Do 2 tys zl idzie zlozyc profesjonalny sprzet na najwyzszym poziomie. Odsylam Cie do swojego tematu bardzo podpbnego:

Od siebie tylko moge dodac, ze polecam sklep "growshop jamajka". Super kontakt, daja dobre znizki i przed wszystkim maja ceny nizsze niz w innych sklepach. Ja zawsze pisze do nich na maila i wspolnie cos dobieramy.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzięki bardzo za pomoc, zaczynam działać w temacie , jak tylko ogarnę sprzęt i pestki to się pokażę z debiutującą relką. 

 

Jeszcze jedno pytanko, jakie pestki polecilibyście na początek? Myślałem o Mazarze Auto lub LSD ob Barneys, zaczynać pierwszą hodowlę od AF czy pełnosezonowej? 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Najpierw w zdecyduj o źródle światła. Kup najlepsze jakie znajdziesz. Reszta sprzętu dobierana pod to wszystko.

Jeśli nie masz ograniczeń i możliwości na box powiedzmy 1m lub np lampę min HPS 400 Wat to zdecydowanie wziął bym odmiany sezonowe. Takie LSD od Barney's jak dla mnie klasę wyżej niż jakikolwiek automat.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

25 minut temu, Dzik napisał:

Najpierw w zdecyduj o źródle światła. Kup najlepsze jakie znajdziesz. Reszta sprzętu dobierana pod to wszystko.

Jeśli nie masz ograniczeń i możliwości na box powiedzmy 1m lub np lampę min HPS 400 Wat to zdecydowanie wziął bym odmiany sezonowe. Takie LSD od Barney's jak dla mnie klasę wyżej niż jakikolwiek automat.

Dzięki za radę Dziku! Czy muszę kupić 2 lampy na fazę wzrostu i kwitnienia? Przejrzałem ich paręnaście i nie kumam :/ które są lepsze i czym się różnią ;/ box chcę 100x100x200, czy mógłbyś mi polecić konkretne lampy?  Na lampę mogę wydać około 400/500 zł

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+