Skocz do zawartości
thc-thc

grower

CFL 150W, LED 300W MarsHydro | BioBizz | White Widow, Heavyweight


Recommended Posts

Tempa 20-24*C wilgotnosc newt 67% po podlaniu i spada z kazdym dniem, przed podlaniem mam ok 52%. Z powodu tej wilgoci, mega sram pod siebie zeby plecha nie wlazla, pryskam leafcoat za kazdym razem jak leje nawoz. Jesli ma mnie uchronic przedf plesnia zrobienie komus loda, to prosze o kontakt do dej osoby!!!

large.IMAG0775.jpg.dd8bab07d4ae21dc1963b55db3c776b3.jpglarge.IMAG0774.jpg.9884962bd03db8733f8cd7f6787c5659.jpg 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

20 minut temu, joka.menas napisał:

Jesli ma mnie uchronic przedf plesnia zrobienie komus loda, to prosze o kontakt do dej osoby!!!

o fuuu.... :D

 

Ogólnie ładnie to wygląda, to nawilżacz w prawym rogu ? Wywal go już.

Pleśń przeważnie atakuje w późnym stadium kwitnienia, aby jej nie było to musi być dobra wentylacja, czyli mocny wyciąg i mieszający cały czas...

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

3 godziny temu, Vito napisał:

to nawilżacz w prawym rogu ?

 Gdziesz bym smial na flo! To elektryczny osuszacz powietrza. Dziala tylko w nocy. Podnosi tempa ok 1-2 *C i w dodatku zbija wilgoc o jakies 3-4 %, tak mi sie wydaje ze jest lepszy niz te granulkowe.

Co do wentylacji wiem ze bede musial wstawic na dniach kolejny witrak. MIalem to zreobic wczoraj ale co to wstawilem tylko 3 osuszacze w granulkach.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+