Jump to content
nasiona marihuany, nasiona konopi
medyczna marihuana
dutch-passion.com GROWSHOP HEMP.PL ganjafarmer.com.pl
joka.menas

CFL 150W, LED 300W MarsHydro | BioBizz | White Widow, Heavyweight

Recommended Posts

HW po 70 dniach FLO zostal sciety.

large.IMAG0835.jpg.592ca7020fd33f1d13fe2062c458af98.jpg

Swiatlo przelaczylem na 18/6 i probojemy rewega. Czy moze lepiej na 12/1?

Temat mozna zamknac. Dziekuje wszystkim!!

Ja jak będę rewegowal to dam 24/0. Jeszcze raz gratki!!! Może rozpocznij nowego growloga "Rewegetacja" . Będzie miło śledzić jak to  wszystko wygląda . Pozdro

@Pasjonista dzieki.

Lece na 20/4 na LEDach MarsHydro 300W. Pasjonista zrobie temat rewegetacja jak cos z tego bedzie.

A poki nie zostal zablokowany temat dodam zdj WW. Ma spektakularny kolor.

large.IMAG0840.jpg.0ec0c63d6493c754527c8d47ebd16980.jpglarge.IMAG0839.jpg.e716a886371156301ebd245e3c4b6f87.jpglarge.IMAG0838.jpg.cbbb66295d30734c662b9b6e32c3321c.jpglarge.IMAG0841.jpg.10446c98f73556384e7b3c80e0bdbcdc.jpg

tych kolorowych i wyssanych nie zrewegujesz, Swiatlo na reweg min 18/6 a najlepiej 20/4, diet bogata w azot, świtło barwy zimnej (białe) to da sukces.

@Pasjonista, @Shagyalonzo dzieki pany.

14 godzin temu, SmakMaroca999 napisał:

tych kolorowych i wyssanych nie zrewegujesz, Swiatlo na reweg min 18/6 a najlepiej 20/4, diet bogata w azot, świtło barwy zimnej (białe) to da sukces.

Swiatlo jest 20/4 od 5 dni. Swiatlo mialo byc biale ale gniazdo sie spiep.... i musialem na LED. Nie mowie ze sie uda od razu to moje pierwsza proba z rewegiem, potrzymam jeszcze z tydz badz 2 jak nic sie nie pokaze to to oleje.

Czy podczas curingu lodyga powinna byc caly czas zielona, ewentualnie ciemno zielona? Jak zamienia sie w braz, szary to plesn?

Okej roslinki w koszu w raz z ziemia. Reweg sie nie udal... tym razem, moze nastepny bedzie lepszy (nikt nie mowil ze mi sie uda wszystko za pierwszym razem :D ).

Zastanawia mnie tylko dosc slaba bryla korzeniowa. Czym moze to byc spowodowane? Rootjuice odstawilem po 2 tyg. w pozniejszych stadiach podlewalem sowicie by cala ziemia w donicy nasaczyla sie woda? Dosc czesto staralem sie przesuszyc rosliny itp.

Temat do zemkniecia :) . I dzieki Mordeczki za wszystko!!

Ja jak używałem Plagron grow mix i nawet Power Root od Plagron też miałem słaba bryłę korzeniowa. Od kiedy jade na Gold Label Special Mix nawet bez Root boostera nie martwie się o to. Polecam

Guest

Gratulacje i czekamy na nastepny projekt. Pozdrawiam

Edited by Guest

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

Privacy Policy to insert a link to the Privacy Policy page GDPR - Website only for adults, 18+