Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

CFL 150W, LED 300W MarsHydro | BioBizz | White Widow, Heavyweight


Recommended Posts

17 godzin temu, joka.menas napisał:

Jak sie robi rewegetacje, ile to trwa? Zaraz postaram sie poszukac info na ten temat.

mniej więcej tydzień trwa indukcja zanim roślina załapie że koniec kwitnienia czas wegetacji, po 2 kolejnych tygodniach powinna już puszczać nowe odgałęzienia. 

Aby szybciej szło to zostaw popcorn na dole rośliny. Jak już będzie szła na wegetacji trzeba powycinać słabe odgałęzienia bo tworzyć będzie ich masę. 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Moje przewrazliwienie spowodowalo ze ostatnio podlalem  ok 800PPM a w tym stadium juz powinienem walic ok 1300 wiec dzisiaj podlewajac rowniez dalem ok 800PPM ale tylko N/N (strasznie jes zarloczna ale tez slabo zbita ziemia i nie trzyma tak wody). WW ma dosyc dobrze zbita ziemie i strasznie ta ziemia wsiaka ta wode (gdy N/N badz HW juz opadaja liscie z braku wody, WW sterczy dumnie). Z tego powodu tez jest dosyc ciemny wiec WW dostalo troche resztek z tego co nie wlalem N/N. HW sama woda dzisiaj. Ostatni oprysk z LeafCoat 3 dni temu ( z zalecen producenta nie pryskac 2 tyg. przed scinka)

Wilgotnosci kilka godz po podlaniu 53% i 22*C. 2 godz po wlaczeniu osuszacza 50% i 23*C.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Niedziela 50 flo, zrobilem lepszy przewiew dla reszty topow ale dzieki temu swierze powietrze z  wiatrakow lepiej dochodzi reszty bobow... dobra koniec sciemy, skonczylo mi sie ziolo a palenie bardzo mi pomaga (chodz fakt, przez uprawe pale czesciej). Stestowalem WW jest mega pozytywny, lekki na glowie, 10 min od zapalenia banan taki wchodzi ze musisz sie wysmiac i na kilka minut masz spokoj a pozniej znowy konciki ust sie podnosza!! Co do N/N to jeszcez nie probowalem!!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

WW i N/N 53 flo a HW 46 flo. HW, te z tylu po lewej. 2 godz po jej podlaniu + osuszacz wlaczony 26*C i 48%  

Dzieki rooky. Pasjonista pewnie ze bede trzymal, pewnie do 60 dnia tak jak kiedys mowiles. Zabralem tylko po 1 niewielkim szczycie z roslinkek.

Mimo ze wiele bledow z niedokarmienia z mojej strony i roslinki wygladaja jak wygladaja to uwielbiam sie nimi chwalic, wiec oto one.

large.IMAG0810.jpg.fbef9a0aea913492bdbe09d4f54f5c38.jpglarge.IMAG0809.jpg.50b146da9e30704bbbf42dda9bf65301.jpg

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Hektor dzieki. Tak dla wyjasnienia WW(po lewej z przodu) jeszcze wyglada ok ale N/N (po prawej), zaniedbalem podlewanie PK, ziemia byla luzna i szybko tracila wode. Po jej podlaniu donica byla nadal lekka. DLatego TOP-y sa luzne, male. Niestety dopiero terazz to ogarnalem (to z ziemia) i dlatego wyglada jak wyglada.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+