Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Recommended Posts

@Toksyna widzisz a mi sie podoba jak rośnie Bruce jest kompaktyowy,nie wysoki i wynik pewnie też z niego będzie przyzwoity, jego kwiaty są najbardziej zbite a co do jakości się przekonamy jak wszystko przebiegnie do końca.Somanchigun też wizualnie top się buduje kozak widać wpływ AK w tym krosie z Criticala nie dostrzegam nic zobaczymy jak będzie z mocą?SSD widać że sati luźna struktura ale lukru na niej tyle że kazdy kontakt ręki z kwiatem i już zostawia klejącą żywice i swój kwaśny smrodek.Po Chronicu się za duzo nie spodziewam bo to protoplasta obecnych odmian auto topy nie buduja się takie masywne i z tą prędkością zapach świeżo skoszonej łąki moc producent podaje że THC w granicach dziesięciu więc mi pasi bo będzie na spacerki w sam raz :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Hej, dołączam się!  Trzymam kciuki ze wszechmiar.

Czym ty je pasiesz, pyt. retoryczne, nie merytoryczne.

Napisz jakiś podręcznik albo chociaż manual o LST, bo można się posikać z radości, jak zręcznie i nieinwazyjnie mieszasz w miejscach podawania hormonu wzrostu, NICE!

A ta Twoja lampa to chyba trzyma nominał jak z fabryki. Gratulacje.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Lemurzasy mi już też zaczyna lecieć ślina bo stare zapasy się kończą i czas na świeże smaki ;)
@mariajanina80 dzięki za dobre słowo z lampą to jest tak że odbłyśnik się nie zużywa :) żarówkę zmieniam co uprawę a magnetyka Giba co 5 upraw pewnie ktoś zapyta po co tak robię ze hajs i takie tam, ja odpowiadam prosto koszt zioła z własnej uprawy tak jest wiele tańszy od dilerowego shitu więc 300złociszczy więcej opłaci się bardziej bo rośliny sie za to odwdzięczają.
@Dzik chyba SSD hehehe a no żyrafa ale przemęczymy i zobaczymy co będzie na finiszu.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+