Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Recommended Posts

Tak @Toksyna Jointowy automat jest głodny wiecznie a teraz jeszcze bardziej chce magnezu więc dziś dostał dawkę BudCandy.Nie mam czasu na indywidualne karmienie roślin bo w domu jestem gościem przez pracę ale musze to wprowadzić choć bedzie ciężko wytłumaczyć Kicie która to która i w tym problem dla niej to i to ganja :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Smaku znam ten ból z marudzeniem jednych a dokarmianiem extra drugich tak to właśnie jest jak się prowadzi stado a niedajboże kilka?. Różne losowe przypadki ,różne fena itp. ale przez to jest ciekawiej niż z kolonami.?. Zawsze coś i się człowiek mniej nudzi .

A co do roślinek to rakiety tyją ,wszystko nieaml idelanie znaczy na wypasie?.

Pozdro Smaku ✋.

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Plantator święta racja :) Przynajmniej się nie nudzi ;) Pozdrawiam!



No to łup... Panny prócz SSD dostały dziś samą wode z trichodermą Trianium-G po litrze na doniczkę z 0,1g owej grzybni.SSD czeka aż przezchnie i jutro dostanie Revive 1ml na litr wody.No to kilka fotek.



Joit auto dzień 37 flo 24



large.jd661.JPGlarge.jd662.JPGlarge.jd663.JPG


Biohazard auto dzień 47 flo 31



large.so661.JPGlarge.so662.JPGlarge.so663.JPG


SSD dzień 47 flo 24



large.ssd661.JPGlarge.ssd662.JPG


No i najmniej marudząca i bardzo pachnąca roślina Bruce Banner #3 dzień47 flo 24



large.bb661.JPGlarge.bb662.JPGlarge.bb663.JPG


A tu kaskadowy układ doniczek by byly mniejwięcej na tej samej wysokości choć SSD już sięga prawie lampy a stoi na podłodze a lampy juz wużej sie nie da unieść.



large.ind661.JPG


A tak wyglądają razem



large.ind662.JPG


Do miłego!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Miś tak lisi ogon się robi bo blisko lampy i go grzeje za mocno choć nie wiem czy przypadkiem trafiłem takie pheno lub seedshop wpierdolił mi coś innego bo widziałem jak wyglądają te rośliny w uprawie w NL a sklep sprzedaje na sztuki z opakowania zbiorczego.Choć może to pheho takie bo zapach identyczny tylko za słabo się pąki zbijają,sam nie wiem w Devill Harvest wszystkie odmiany to S1.Zobaczymy na finiszu jak nie zdechnie wcześniej ;)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@joka.menas dzieki ale robię fotki starym kompaktem o słabej matrycy więc trzeba sporo fotek pstrykać by coś tam wybrać.Pewnie by sie chciało by to było hobby ale brak czasu nie sprzyja więc musze się zadowolić tym co robię plus akwarystyką a o rodzinie nie zapominając.Pozdrawiam i dzięki!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@zasobnik u mnie cały popkorn na dole rudy się zrobił jak nie zaczną tam wychodzić nowe kwiatki to wszystko wytnę i wrzuce do masła.teraz czekam i liczę na poprawę u mnie to P i K jest zablokowane na bank górą popalone zawijające się końcówki a u dołu ten popkorn liście robią się buraczane.Zaczeło się jak zaczołem IguanęBloom lać a to organic i zawiera jak to bio nawóz sporo azotu.Czekam i patrze.Dzięki za zainteresowanie.Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+