Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

Hejka załoga! czas leci a my płyniemy dalej :) W ogrodzie pomału jakby zaczynało się robic jesiennie a jeszcze lekko do pierwszej kosy ze trzy tygodnie.Teraz podlane Micro 4ml + Bud Candy 2ml.Widać że dziewczyny będą ładnymi kulturystkami :) teraz idze masa i to widać każdego dnia.Somanchigun zaczoł robić topa monstera aż nie moge sie doczekać jak będzie na finiszu wyglądał.Co tu ględzić czas na zdięcia :thug:

Auto Somanchigun dzień59 flo 43

large.som0111.JPGlarge.som0112.JPGlarge.som0113.JPG

Chronic Ryder Auto Dzień 49 flo 36

large.jd0111.JPGlarge.jd0112.JPGlarge.jd0113.JPG

Bruce Banner #3 Dzień 59 flo 36

large.bb0111.JPGlarge.bb0112.JPGlarge.bb0113.JPGlarge.bb0114.JPG

Strawberry Sour Diesel Dzień 59 flo 36 niestety fotka z boksa bo już go nie wyciągam,nie ryzykuję syfu na jego zywicznym topie.No i zaczoł lapac ten kolorek będzie piekna jak po tych przejściach :)

large.ssd0111.JPG

A oto kilka wspólnych:boxll:

large.ssd0012.JPGlarge.indory0112.JPG

Miłego oglądania :)

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Toksyna z tymi auto to jes magia uprawy w kokosie dziś oglądałem jakąś relkę na forum zagranicznym i tam dopiero widziałem mega kwiaty w coco i już wiem że jakbym miał Big Buda do coco to było by jeszcze lepiej bo jak napisałem do AN to powiedzieli że w kokosie zwykły BigBud odkłada się mocniej i bardziej cięzko się go wypłukuje z tąd te problemy u mnie z PK więc następny raz już będzie tak jak ma być i zmienie podstawę na inny set.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Drwal jak będę robił fotki przed kosą to napewno dam coś do porównania bo Somanchigun już ma głownego jak puszka od piwa 500ml a może nawet większy a do SSH będzie trzeba chyba z kołować jakąś butle po winie ala Lapatik :) jak nie to 1,5l Coca Coli a akurat on robi trzy takie kolby, ale to jeszcze czas pokarze :) Pozdro

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+