Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Recommended Posts

Witaj Trawkowa Wiaro! Dziś szybko i zwięźle oraz na temat ;) po mału jesień sie zbliża.Dziś Somanchigun i SSD dostały ostatnie podlanie z nawozem 4mlBloom + 2ml Candy od następnego podlania ze dwa razy dostaną wode z miodem a później sama woda i około tygodnia przed kosą Flawess finish,woda i kosa.Zobaczymy jak SSD napuchnie i zacznie finisz producent podaje 55-65 dni flo i po cichu się na to zapowiada ale to czas pokarze.Reszta dostała Micro+Bloom po 4ml każdego na litr.Zapach jest juz bardzo intensywny a kwiaty puchną w tępie sprintera.Somanchigun auto choć tęgi to masa owłosienia biała jakieś 60% więc utyje jeszcze sporo.No to łapcie fotki :)

Chronic Ryder Auto dzień54 flo41

large.jd727.JPGlarge.jd728.JPG

Auto Somachigun dzień64 flo48

large_so01.JPGlarge_so02.JPGlarge_so03.JPG

Strawberry Sour Diesel dzień64 flo 41

large.ssd727.JPGlarge.ssd728.JPGlarge.ssd729.JPG

Bruce Banner#3 dzień64 flo41

large.bb702.JPGlarge.bb703.JPGlarge.bb704.JPG

No i kilka z ogrodu :)

large.ind001.JPGlarge.ind002.JPG

do zobaczenia przy nastepnym upie :elo:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Elo!Dziś szybki przegląd z tego co się dzieje na froncie partyzanckim ;) A no dzieje się jesień wkracza,Zywica i liście zmienają kolor.SSD i Soma dostają wodę z miodem.Reszta roślin dostała Nirwane 1ml + Bloom4ml.Naprawde nie wiem co pisać??? Temperatura w dzień 25-29stopni w nocy 21-23stopnie, wilgotność 30-45%.Dobra czas na fotki bo juz mnie głowa boli od myślenia co tu pisać :)Fotki z wczorajszego dnia.

Bruce Banner#3 dzień życia 67 ,Kwitnienia 44 , żywica 20% mleko

large.bb331.JPGlarge.bb332.JPGlarge.bb333.JPGlarge.bb334.JPG

SSD dzień życia 67 , kwitnienia 44 , żywica 40% mleko lecz kilka jest bursztynowych gruczołów oraz różowo-fioletowych a może to takie złudzenie i kolor liścia przebija przez przeźroczystą nie mam pojęcia.

large.ssd331.JPGlarge.ssd332.JPGlarge.ssd333.JPGlarge.ssd334.JPG

Chronic Ryder Auto dzień 57 , kwitnienia 44 , żywica czysta jak łza ale za to gtubo jej na krawędziach liści przytopowych.

large.jd331.JPGlarge.jd332.JPGlarge.jd333.JPGlarge.jd334.JPG

Somanchigun Auto dzień 67 kwitnie od 51 dni , żywica 50% mleczna ale przez przypadek usunołem fotkę :(

large.so331.JPGlarge.so332.JPGlarge.so333.JPG

 

i to co zpomniałem wyzej napisać słonko roślinką swieci od zeszłego tygodnia 9,5h :)

Do miłego!

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+