Skocz do zawartości
thc-thc

grower

Recommended Posts

No to czas na szybki łup heheh! Czas mija rośliny rosną-kwitną i coraz ładniej pachną :). Własnie zostały podlane zupą sporządzoną z Micro+Iguana Bloom+Nirvana wszystko tylko nie  Nirvana po 4ml na litr wody,Nirvana 2ml.no to lecimy z fotami ;)


Joit Doctor Auto dzień 31 kwitnienia 19



large_ajd1.JPG


Biohazard Auto dzień 40 Kwitnienia 25



large.asom1.JPGlarge.asom2.JPG


Anesia Seeds dzień 40 kwitnienie 19



large_bb89.JPGlarge_bb90.JPG


Devil Harvest dzień 40 kwitnienie 19



large.ssd77.JPG


i jakieś tam z ogrodu :)


large.ssd76.JPG


to na dziś tyle :) do miłego!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Siema szybki up bo się po tym cukrowaniu pojawił blok na jednej z roślin albo to juz tradycja że jedna czarna owca prawie co uprawę się trafia :) chodzi to o Strawberry Sour Diesla ,trzy dni temu podlany a donica nadal ciężka i pali liście.Więc zrobiłem kontrolę ec i okazało się że będzie w przyszłości potrzebował mniejszych dawek nawozu(dotychczas wszystkie dostawały te same proporcje).A że trzymam dyskowce to mam kilka baniaków 50l z wodą RO to przelałem ją by z odczytu ec 2,6 zeszło do 1,1 że to kokos to poszło to szybko.Teraz czekam kilka dni az przeschnie i dostanie Revive ze dwa razy i lecimy dalej.Dobra foty co się tam pozmieniało :)


Bruce Banner#3 dzień44 kwiat od 21 zapach cytrusowo ananasowy bardzo mocny.



large_bb77.JPGlarge_bb78.JPGlarge_bb79.JPG


Strawbery Sour Diesel dzień 44 kwiat 21 zapach kwaśne owoce tez robi się mocny.Kwiaty luźne ale pokryte bardzo dużą iloscią żywicy.Widać popalenia.



large.ssd77.JPG


Biohazardowy automat dzień 44 kwiaty od 28 zapach delikatny coś jak kawa z mlekiem z lekka nutką drzewną.Kwiaty robia się bardzo twarde.



large.som77.JPGlarge.som78.JPGlarge.som79.JPG


Joint doctor Auto dzień 34 kwiaty od 21 dni.Zapach ścięte siano jeszcze :)


large_jd77.JPGlarge_jd78.JPGlarge_jd79.JPG


A tu pod słoneczkiem



large.ind002.JPGlarge.ind001.JPG

Widać jak różnie pobierają żarcie jedne głodne inne za dużo a jeszcze innym pasuje.
Bywajcie!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+