Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

Recommended Posts

O Wednesday, February 08, 2017 o 21:19, Pandafriend napisał:

@SmakMaroca999 nie wiedziałem co oznaczają, Dzięki za objaśnienie. Zrobię tak jak mówisz. W takim razie kiedy mam big buda w tym cyklu wprowadzić?

Panda bziku bez jaj ponad stowka postow i podstawy sie klaniaja:Dmimo wszystko cisnie spoko z pomoca growerow powinno cos do sloika wpasc.

SmakMaroca999 mialem to dla koleszki wrzucic ale obcialem ze nakresliles temat

Pozdro panda i  do nozyczkowania:D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

  • Replies 297
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

@SmakMaroca999 dzięki, na razie bym nie dawał niczego co ma azot, bo dopiero zaczęło cos jaśnieć po 2 podlaniach. wiec na razie chciałem sie wstrzymać z mikro i bloomem, a dać tylko Big buda bo nie ma azotu. 

@wiewior wiesz tyle postów ale to moja pierwsza uprawa, a mam juz takiego smaka, ze nie chce nigdzie błędu zrobić. A z tym sie zastanawiałem co oznacza ale czasami głupio spytać, ze nie zna sie na takich banałach.

:elo:

Edytowane przez Pandafriend
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

chłopie co się tak uparłeś na tego Big Buda jeszcze przyjdzie na niego czas lej tak jak pisałem.Big Bud strasznie zmienia odczyn wody wiec musi pożywka być buforowana po to są te nawozy ph perfekt.Ilee zawiera procent azotu ten Bloom 1% nie osłabiaj mnie a z resztą lej jak chcesz tylko by zeby zaraz nie było Jak trwoga to do Boga _ Twój cyrk!

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Pomoze Ci zomek Smak jak nikt tylko stosuj sie mniej wiecej do porad  growerow i spoko bedzie a jak nie wyjdzie Ci z pietruszka to polecam.bulwy kaktusa z tego co widze to i w tym Ci smak doradzi:D.jak jadles hoffmana to wiesz co i jak,jak ekipe dobrac zeby wesolo bylo i nikt nikogo nie wprowadzal w nie halo,polecam las na wyprawe.A co do twojej roslinki to tak jak w.

Obserwator zmagan nadgorliwca mineralno-organicznego:D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Witam. Osobiście używam nawozów id Advanced nutrients i miałem też okazję porozmawiać z kilkoma osobami z tej firmy. Jeśli używasz 3 składnikowego nawozu czyli micro, grow i bloom używasz ich wszystkich razem od początku do końca w skali 1-1-1 aczkolwiek można trochę proporcje pozmieniać w zależności od etapu w jakim są twoje roslinki i czego im brakuje. Można np zrobić 2-1-1 lub 1-1-2  . Zasada jest taka ze pH perfect działa ale muszą byc wszystkie trzy składniki.  W twoim przypadku ich nie ma. A a i b jest juz innym zestawem. Zapewnie ktoś  napisze ze jest inaczej ale każdy ma swoje zdanie. Ja się stosuje do tego co mi powiedzieli w an i póki co problemów nie mam. A co do dodatków takich jak big bud to jest na podniesienie P i K a N pozostaje na najniższym poziomie. Ale żeby wszystko było jak trzeba to wygląda to tak ze pierwsze dwa tygodnie na Bloom dajesz bud ignitor. Następne dwa tygodnie dajesz big buda następne dwa tygodnie dajesz Overdrive ostatnie dwa tygodnie są puste ewentualnie Flawless co by wypłukać resztki nawozów.  Jest wiele innych dodatkow do tego 3 składnikowego nawozu pH perfect ale to są duże koszta i nie wszystkie są tak naprawdę potrzebne. Ja sugerował bym następnym razem nawozów od Advanced nutrients ale z linii connoisseur a i b grow i a i b bloom jest tam większość tych wszystkich dodatkow są tez pH perfect. Suma sumarum wychodzi taniej. Ogólnie zawsze dodawałem tez nawozów od canny takich jak rhizotonic - super na korzonki i stres a i przy okazji trochę podnosi ph. Obejrzyj kilka moich fotek dla potwierdzenia. Ja się stosuje do tego co mi powiedzieli w an I nie narzekam. Pamiętaj również o dobrej ziemi. Ja na Grow wilgotnosc daje na 80% ewentualnie zakładam na małą przezroczysty kubeczek co by było jak najwięcej wilgotności. Z czasem wilgotnosc musi zejść do poziomu 40% przy koncu życia roslinki. Ale kazdy ma swój sposób na swoje kwiatki. To jest tylko moje zdanie. Powodzenia 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@Grzybek35 na razie nie jest źle z roślinką rośnie, kwitnie (odpukać), troche za dużo azotu miała ale juz na lekkiej diecie schodzi z niej ta ciemna zieleń. Sensi grow dostałem w gratisie więc nie narzekam :P, zobaczę jak bedzie to wyglądało jak połączę te odzywki z gorylami, przy następnym GJ. Właśnie najbardziej z całej mojej uprawy żałuje słabej ziemi jaką dałem, następnym razem kupie lightmixa i go z kokosem zmieszam zobaczymy co z tego wyjdzie. Wracając do odżywek to pierwszy na liście zakupów jest rhizotonic.

:elo:

Edytowane przez Pandafriend
Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+