Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

MH/HPS 2x600W | Tutankhamon, Cannatonic, THC Bomb, CBD Skunk Haze, OG Kush, Super Silver Haze, White Widow, AK47, Vertical, Scrog


Recommended Posts

mistrzostwo świata... Jak zostanę kiedyś panem domu swego całego (dwie kondygnacje: dół-dziadki, góra-moja familja) wtedy ogarnę taki projekt. Może nie vertical, ale co najmniej 4x600W.

W planach przyszłych, moich marzeniach 4m x 10m x 1.9m Taka powierzchnia do zagospodarowania na strychu, odliczając skosy dachu :)

Starczy wtedy 4x 600W HPS?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

@SmakMaroca999 Większy mieszak nie jest potrzebny. Wina leży po stronie okręgu. Jest zdecydowanie za mały, a planty przerosły moje oczekiwania i sie przypala :P

@Plantator Do Twoich zbiorów też trzeba drwala także polecam się :D Dzięki ziom za dobre słowo ;) 

@PoLek Obok mam drugie, podobne, ale mam już plan zagospodarowania więc nie chcę nic obiecywać :P Wszystko przed Tobą. Jakby co to służę radą ;)

Generalnie niedługo będzie up a w nim zobaczycie, że nie jest kolorowo. Musiałem wyjechać i zleciłem podlewanie pewnej osobie, która tego nie dopilnowała :Facepalm: Panny bardzo mocno się przesuszyły i wyciągnęły z liści wszystko co mogły przez co jest tam bardziej żółto niż zielono. Jak tam wszedłem to serce mi prawie stanęło i łezka w oku się zakręciła. Jakbym do trupiarni wchodził. Wszystko zwiędnięte. Zapach zamiast ładnych topów to suszonej trawy. Po podlaniu odżyły, ale niektóre szkody były nieodwracalne. Przerzedziło się trochę. Ale trzeba szukać pozytywów i myślę sobie, że będzie lepsza penetracja światła :P Może to pocieszanie się na wyrost, ale zawsze coś :P Fotki niebawem :) 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+