Skocz do zawartości
thc-thc

centrummarihuany

MH/HPS 2x600W | Tutankhamon, Cannatonic, THC Bomb, CBD Skunk Haze, OG Kush, Super Silver Haze, White Widow, AK47, Vertical, Scrog


Recommended Posts

Dzięki ziomek ;) choć ten kolejny HPS raczej zrujnował moje marzenia o osiągnięciu 1g/1W :D

Skrzydła zrobione z dwóch formatek blachy 60x40cm, regulacja linkami stalowymi. Rozpiętość skrzydeł w zależności od kąta nachylenia to 70 do 110 cm. Od spodu pomalowane białą farbą odblaskową :puff:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Wiesz jak Prosiak albo Mietek stoi pod domem to ogromne rachunki za prąd nikogo nie dziwią, bo ludzie mają hektolitrowe akwaria, ogrzewanie elektryczne i różne inne technologie zużywające kilowaty. Ale w uprawie dochodzi Ci cykliczność poboru prądu, a jeszcze ludzie święcą w nocy bo taniej. Dla mnie 2kW pod własnym dachem to odwaga, bo jak k@#wy wejdą, to zarzuty takie, że gó**o ściąga gacie :D

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

7 minut temu, Plantator napisał:

No to piknie źeś sobie to wymyślił , szacunek !

 

Wyjaśnij, ja się w życiu już naszarpałem z mendownią. Myślę nawet, że jakby pobierać 10kW na uprawę w miejscu gdzie mieszkasz, jak nie miałeś kontaktu z psami to ryzyko jest mniejsze niż jedna tysięczna promila. Ale jak masz hatkę 70 m2 i sobie pobierasz kilka kW cyklicznie to tak bezpiecznie można się czuć ?

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

1 minutę temu, Killerontheroad napisał:

Wyjaśnij, ja się w życiu już naszarpałem z mendownią. Myślę nawet, że jakby pobierać 10kW na uprawę w miejscu gdzie mieszkasz, jak nie miałeś kontaktu z psami to ryzyko jest mniejsze niż jedna tysięczna promila. Ale jak masz hatkę 70 m2 i sobie pobierasz kilka kW cyklicznie to tak bezpiecznie można się czuć ?

Ziom ja nie do Ciebie pisałem tylko do Drwala o tym odblasku bo odpowiedział na moje pytanie odnośnie niego :D.

Mój błąd bo nie zacytowałem .:puff:

A z chatą i prądem to dużo zmiennych jest i każdy przypadek trzeba niemal osobno rozpatrywać np(wioska,miasto,wcześniejsze rachunki,operator,właściciel chaty,) więc nie tylko rachunek, bezpieczeństwo to wypadkowa wielu czynników jeśli chodzi o aspekt prądu.

Drwal sorki za offa.

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

5 godzin temu, Plantator napisał:

No to piknie źeś sobie to wymyślił , szacunek !

 

Dzięki ziom za słowa uznania :puff: 

Co do przypału to tak jak Planta prawisz. Jest to wypadkowa wielu czynników. Chata jest duża, w lato chodzi pompa, która ogrzewa wodę (wpierdziela więcej prądu niż te HPS'y!!) a w zimę rozkwita ogródek, więc pobór prądu w skali roku jest rozłożony mniej więcej równomiernie. 

U mnie stary można podyskutować o wszystkim, więc za żadnego offa nie trza przepraszać :indiana:

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Dzień 72 

Flo 27

Temp. w dzień 28

Temp. w nocy 18

Wilgotność w dzień 40%

Wilgotność w nocy 50%

Witam załogę :elo: Ogródek rośnie, rośnie i nie chce przestać :P Ostatnio krążąc po ogródku musiałem przez przypadek odłączyć wentylatory pod lampą. Dwa dni świeciło beż chłodzenia i od razu się niektóre liście przypiekły :Facepalm:  Z tych pozytywnych wrażeń to gęba mi się cieszy jak patrzę na tego trzeciego HPS'a :D Szczyty pod nim od razu natchnął duch święty :D Rosną i pną się w górę a ja siedzę, patrzę i ciesze się jak murzyn ze złotej blaszki :D Już nie wspomnę o jednym THC BOMB, który był między kołami i trochę mu brakowało światła a teraz rozkwita aż miło :) Fakt, jest to dodatkowe 600W, ale moja radość jest warta tej dodatkowej mocy :puff:  Małe panienki pod lampą też mają się dobrze, ale zapomniałem zrobić im fotki :Facepalm: Szronu też zaczyna trochę przybywać, co widać na ostatniej fotce ;) Jutro całość dostanie papu z bactrex i orgatrex. Lampy podniosłem dziś o 10cm, bo skubane cały czas lecą w górę :D 

Pozdro i do następnego :elo:

large.DSC_3386.JPG.2ffeafed96f971040187c

large.DSC_3389.JPG.f04372aa1025ed7fd298e

large.DSC_3385.JPG.9e02782a458231f3e8583

large.DSC_3394.JPG.a22290cc834a4bae821f1

large.DSC_3401.JPG.b740a9c8b8222df355c5e

large.DSC_3379.JPG.2566d8efb0f85003ee53d

large.DSC_3403.JPG.12721a6430c9e3b9d2152

large.DSC_3381.JPG.59da89677ec82ac1e83ad

large.DSC_3407.JPG.a93a090feccb708063377

large.DSC_3406.JPG.e5ea18f5136de0da6a35a

large.DSC_3418.JPG.f04b460b69a7f4f5b17af

large.DSC_3412.JPG.e90ba6f186a7bb0b95cde

large.DSC_3410.JPG.c3a26e97833d6ea1e1608

large.DSC_3411.JPG.ee026b14b8eb8540222ce

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

:elo:Drwal, 

Rośliny piękne,zadowolone,zielone:D więc mordka się ciszy co!:big-joint: ładny busz tam masz a będzie jeszcze grubiej Drwal tak patrze na ten twój odblask i jest kozak jeszcze może postaraj się zamontować uchwyt do jakiegoś spredera i ruchomy holder z gniazdem na hps-a i masz orginalne wingi:excellent: tyle że made in home:puff:. Spróbuj pobawić się odległością lampy od blachy bo przy orginalnych wingach ma to znaczenie przy różnych fazach wzrostu rośliny.

Pozdro?

 

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+