Skocz do zawartości
thc-thc

grower

HPS 600W | Durban Poison, Shot Adrenaline, Ultraviolet, AK47


flip-floper

Recommended Posts

Box: dark room II [0,9x0,9m]

Wentylacja: duża kanałówka 125mm pod filtrem; kanałowy 125mm chłodzący lampę i kanałowy 150mm wtłaczający (początkowo dałem jeszcze trzy komputerowe mieszające)

Nawozy: Canna i Hesi

Postanowiłem postawić posta z moimi ostatnimi roślinkami. Rośliny fajnie zakwitły, jednak początkowo miałem małe problemy z ziemią. Rośliny fajnie doszły, jeden Durban musiał jeszcze 3 tygodnie sam posiedzieć. Najszybciej doszedł Ultra Violet, 65dni od włożenia do ziemi, reszta 75-85dni.

 

20 2.JPG

4 2.JPG

34 1.JPG

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Mam sporo fajnych zdjęć, od początku do końca tylko nie mogę ich dodać wyświetla się taki oto komunikat.

 

Bez tytułu.jpg

 

Okazało się, że mam za duży rozmiar zdjęć. Kilka zmniejszyłem, żeby tu umieścić ale mocno straciły na jakości, dlatego nie chce mi się wszystkich przerabiać.

dzień 34

34 4.jpg

 

dzień 43

43.jpg

 

Zdjęcia zmniejszyłem do 400-500KB i nadal wyskakują błędy przy dodawaniu ;/ Może jutro jeszcze spróbuję.

Dodam tylko, że wynik, który osiągnąłem to 740g z dziewięciu roślin. Z tym, że najmniej dał Ultra Violet 76g, najwięcej AK47 147g. Trochę przesadziłem z nawozem, i w smaku początkowo 4/10 po curringu 6/10. Moc AK47 8/10 Durban 9/10 Shot 7/10 Ultraviolet 8/10 - ogólnie mocne odmiany, Durban jednym bluntem potrafi położyć czterech weteranów

Odnośnik do komentarza
Share on other sites

Gość
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Polityka prywatności link do Polityki Prywatności RODO - Strona tylko dla osób pełnoletnich, 18+